*Pohled Marka*
Jak jsme přijeli do Znojma,Han spala. Vzal jsem ji do náruče a odnesl ji ke mně domů. Položil jsem ji na postel a přikryl jsem ji peřinou. Sedl jsem si k počítači a zapnul minecraft. Zapnul jsem natáčení a natočil jsem společně s Gejmrem UHC run. ,,Džiges lidi vítejte u dalšího videa, mé jméno je MarweX a dneska jsem tu společně s Gejmrem. Ahoj Gejmre" přívítal jsem. ,,Ahoj! Zdravím všechny Gejmrovce a Gejmrovkyně" pozdravil Gejmr. ,,Dneska si zahrajeme minihru zvanou UHC run, nebudu to zdržovat a jdeme na to!" řekl jsem a začal jsem hrát.
Asi po hodině natáčení jsme video ukončili a jen tak si s Gejmrem povídali.
*Mezitím u Han doma*
*Pohled Hančiny Mamky*,,Han!" pojď se naobědvat!" křikla jsem na ni. Nikdo nepřicházel,takže jsem vyšla schody a namířila to do jejího pokoje. Otevřela jsem dveře,nebyla tam...seběhla jsem domů a začala jsem jí volat.
*Pohled Han*
Vzbudil mě hovor. Marek seděl u počítače a s někým si povídal. Podívala jsem se kdo mi to volá...mamka. Nechala jsem to hrát. ,,Ty to nezvedneš?" sundal si sluchátka. ,,Ne" posadila jsem se. ,,A kdo ti to vlastně volá?" pozvedl jedno obočí. ,,Matka" řekla jsem ,,a teď mě omluv,musím na záchod". Vstala jsem a šla jsem na záchod.
*Pohled Hančiny Mamky*
Nezvedala to,takže jsem zavolala policii. Za pár minut to byla. ,,Tak kde jste ji naposledy viděla?" řekl jeden z policistů a vytáhl si blok a propisku. ,,Tady šla se svým klukem nahoru do pokoje" řekla jsem. ,,klukem?" zvedl hlavu od bloku ,,jak se jmenuje?". ,,Marek...Marek Hubáček" odpověděla jsem. ,,a nevíte jeho adresu bydliště?" zeptal se policista. ,,Nevím...vím jen,že bydlí ve Znojmě" odpověděla jsem. ,,Dobře děkujeme" otočil se ,,nashledanou". Otočili se a odešli. Sedla jsem si na pohovku a přemýšlela jsem.
*Pohled Marka*
Někdo zaklepal na dveře,sešel jsem schody a za dveřmi se ozvalo: ,,Ve jménu České Republiky otevřete dveře". Otevřel jsem a řekl jsem: ,,Dobrý den". ,,Marek Hubáček?" zeptal se jeden z policistů. ,,Ano to jsem já" řekl jsem nechápavě ,,co se stalo?". ,,Hledáme Han Němečkovou" oznámil jeden z policistů. ,,Jí se něco stalo?" snažil jsem se,aby to znělo co nejdůvěryhodněji. ,,Ano utekla z domu" řekl jeden z policistů ,,Takže vy jste ji neviděl?". Zakroutil jsem hlavou na náznak,že ne a řekl jsem: ,,Ne neviděl". ,,Dobře děkujeme" otočili se ,,Nashledanou". ,,Nashledanou" řekl jsem a zavřel jsem dveře. Vyšel jsem schody. ,,Kdo to byl?" zeptala se mě Han když jsem přišel do pokoje. ,,Policie" řekl jsem a sedl jsem si vedle ní. ,,A co chtěli?" podívala se mi do očí. ,,Hledali tě" vysvětlil jsem jí ,,tvoje matka asi povolala hldací četu". ,,Aha" usmála se ,,A co budeme dělat?". ,,Film?" navrhl jsem. ,,Okey" řekla a plácla sebou na postel. ,,Jdu pro popcorn a colu" řekl jsem a vyšel jsem ze dveří. Šel jsem do kuchyně a do misky nasypal popcorn a do skleniček nalil colu. Pro jistotu jsem nahoru vzal celou láhev. Když jsem byl v polovině schodů zastavila mě mamka. ,,To byla policie?" zeptala se. ,,Ano byla" odpověděl jsem. ,,A co ti chtěli?" opřela se o zábradlí. ,,Hledali Han" objasnil jsem jí to ,,Mami slib mi, že nikomu neřekneš, že tady Han je". ,,Máro" usmála se ,,slibuji, že to nikomu neřeknu". ,,Díky" řekl jsem a šel jsem do pokoje za Han. ,,Tak co pustíme?" usmála se na mě a když sem si lehal mě objala tak, že mi zbývalo si lehnout na ni. Zapnuli jsme její notebook. ,,Co třeba Fakjů pane učiteli 2?"(Doufám,že to píšu dobře :D jestli ne tak se omlouvám :D pozn. Autorky) navrhl jsem. Přikývla a já to tedy vyhledal a zapnul. Nasmáli jsme se u toho. Pak jsme si pouštěli další filmy a pak písničky. Tancovali jsmebpřes celý pokoj. ,,Večeře!!" ozval se ze zdola mamčin hlas. Chytil jsem Han za ruku a společně jsme sešli schody a sedli si ke stolu. Mamka nám podala večeři a my ji rychlostí světla snědli. Vyběhli jsme nahoru a plácli jsme sebou na postel. ,,To byl ten nejlepší den EVER!" řekla mi ,,až na to s matkou". Objal jsem ji. ,,Miluji tě" řekla mi a více se ke mně přitiskla. ,,Já tebe taky" dal jsem ji pusu do vlasu a usnul.
Wassup!
Tak tady pro vás mám další kapitolu :)
Doufám,že se vám libila :3
Bdu ráda za každý vote,komentář nebo případné sdílení ;3
Vaše MenTeovka <3

CZYTASZ
My boyfriend MarweX [DOKONČENO ]
FanfictionHanča a Marek se seznámili na akci zvané Utubering. Hned to mezi nimi zaskřípalo. Marek se do Hanči zamiluje. Avšak je tu jeden problém.....Marek má holku. Jak to zařídí aby dostal Hanču a své holce opatrně řekl že už ji nemiluje?