Select All
 • 𝙎𝙩𝙚𝙥𝙛𝙖𝙩𝙝𝙚𝙧
  40.3K 2.9K 64

  -Ti? Njerku im? Bruh! - shfryu e inatosur ajo. -Ta shohim sa do te shfrysh me vone. - i tha ai i besdisur _______ __________ Attikus, me i ftohte se akulli, me pervelues se ferri, me djall se djalli... Ador, dashuria e asaj dite te ftohte dimri, asaj dite qe vendosi per jeten e saj... #1 ->ador 24/8/2021 #1 ->atti...

  Completed  
 • Torturë Shpirti
  716 70 2

  "Shko tek kokëkuqja, ajo është e jotja!" Nënqeshi me ironi shumë pranë buzëve të tij, shikimin se uli për tek to se ndryshe një dreq do e shtynte nga brenda për t'i puthur keqazi me inatin që i vlonte në shpirt. "Je xheloze?" Vështroi me ngulm sytë e saj, një milimetër i ndante buzët e tyre nga njëra-tjetra. "Aspak."...

 • Mbret pa zemër✔️
  28.4K 2.4K 50

  ☆"Çdo Mbreti i duhet nje Mbretëreshë, Edhe një Mbreti pa zemër."☆ ••••• Ryver eshte nje lycan i vetmuar qe pasi vret babain e vet, behet drejtues i klanit dhe pasi i shpeton jeten Mbretit Lycan Caspian, eshte gati te mari titullin e tij. Por, shume Alpha e duan fronin. Duke u perpjekur ta heqin qafe Mbretin e ardhshe...

  Completed  
 • Asistente Personale
  112K 8.2K 38

  -Sh-shef, ke-kerkoj ndjese. Nu-nuk do t-te ndodhe perseri, - tha nje punonjese me ze te dridhur e me lotet qe i rridhnin ne faqe. -Sigurisht qe nuk do te ndodhe perseri. JE E PUSHUAR! - tha Marko duke bertitur aq shume, saqe te gjithe ndaluan se beri punet e tyre. Por nuk ishte e thene qe ai ta linte me aq. -Merri sen...

  Completed  
 • Paulo & Elena [Ne duart e Mafias #sequel] ( FINISHED✔)
  27.3K 2.3K 12

  *Highest rank #1 in short story* *Per me shume qartesi mund te lexoni librin "Ne duart e Mafias." * -Nqs nuk e keni lexuar librin "Ne duart e Mafias", ky liber permban spolier. So read NDEM first then this sequel. - Elena, nje vajze e bukur dhe e zgjuar. E bija e nje ish mafiozi te rrezikshem. Paulo, dja...

  Completed   Mature
 • "ℕ𝕁Ë 𝕊𝔼𝕂𝕆ℕ𝔻Ë ℙℝ𝔼𝕁 ℙ𝔸𝔽𝕌ℕ𝔻Ë𝕊𝕀𝕊Ë"
  34K 2.6K 118

  Kishe frikë? Apo po prisje fundin edhe Ti? Si ndjeheshe derisa më mbaje pa ndjenja nduart e tua? Cka nëse ai zjarr mes buzëve tua nuk do mjepte jetë? Do mallkoje vetën se mke vrarë apo se tkam dashuruar? Për mua, është e njëjta gjë.. #1

  Mature
 • "Mbase jeta nuk eshte mallkim"[Completed]
  20.6K 1.2K 40

  Jemi ne nje kohe ku i besojm nje mashkulli qe 5 minuta te mban ne shtrat e pas 2 minutave e gjen veten para deres. "Mabye life isn't a curse" |Mbase jeta nuk eshte mallkim| Zhanri:Romance/Dram Permbajtja: Adoleshenca? Kjo eshte periudha me e veshtire ne jete,a ty ku merr hapat e pare duke mesuar me shum se cfare eshte...

  Completed  
 • The Revenge
  91.3K 4.6K 51

  "Te pafajshmit nuk denohen " " Epo un i denoj doktorresh " " Sepse je egoist " " Jo sepse jam mbrojtes " " A keshtu i mbron duke i fajesuar ?...." " Po . Ndryshe do largoheshin ..."

  Completed  
 • Krimineli Mbrojtës ✓
  58.4K 3.3K 46

  Ndonjëherë zgjedhja e vetme për mbrojtjen e një vajze çapkëne , mbetet një kriminel. Një kriminel , i cili është armiku nga se përpiqesh të mbrosh vajzën. A mundet ai vallë ta mbrojë atë nga vetja? A do mundet ai kriminel në rolin e mbrojtësit ta mbrojë vajzën nga çdo gjë? Po në fund si do veproje vallë? A do e dërgo...

  Completed  
 • Dirty Things ✔
  53.8K 1.7K 27

  Hiiii all Jam e re ketu,sic e shikoni😂 Dhe meqe i kam lexuar te gjitha historit e wattpadit me erdhi frymezimi dhe mua te shkruaj😂 . . . . . Eshte historia ime e par, dhe shpresoj te ju pelqej❤

  Completed   Mature