she/her  enfp

jestem lenka. i jestem tutaj średnio aktywna, jeśli mam być szczera. już od dłuższego czasu nie pojawiają się żadne rozdziały i w moich opiniach i w tym drugim nie wiadomo czym, ale może kiedyś jeszcze mnie natchnie. w każdym razie miło mi czytać komentarze innych w moich wattpadowych pracach, więc cały czas was do nich zapraszam!!

jeśli chodzi o to gdzie jestem aktywna, to jest to przede wszystkim mój twitter (nazywam się tam canyontime, jakby ktoś pytał). poza tym jest instagram (lenkawitw) oraz ewentualnie goodreads (canyontime również). o, i letterboxd!! tam jestem bardzo aktywna, poza wakacjami, bo w wakacje rzadko oglądam filmy. tam też nazywam się canyontime. no i spotify, on jest tu na samym dole podlinkowany.

edit. szczerze to już nie jestem aktywna prawie nigdzie poza letterboxdem, bo poszłam do liceum, muszę wstawać wcześniej, a już niedługo będzie więcej nauki i nie mam prawie zupełnie czasu na twittera i całą resztę. oglądam filmy i słucham muzyki, to tyle niestety :(


miłego dzionka!

<3
  • paris
  • JoinedFebruary 26, 2017Last Message
zawszanka zawszanka Mar 01, 2021 07:36AM
bardzo chaotyczna i może nie do końca ładna chyba poezja jest od wczorajszej nocy na moim profilu, możecie zobaczyć, jeśli chcecie :)
View all Conversations

Stories by lenusia
OCEAN BLUE, unpopular opinions by zawszanka
OCEAN BLUE, unpopular opinions
właściwie to nie takie niepopularne ale opinie :)
ranking #6 in opinions See all rankings
brak konkretnego tytułu by zawszanka
brak konkretnego tytułu
narazie nie ma tytułu, to tylko nagły wylew emocji w środku nocy, który próbowałam przekształcić w coś ładneg...
ranking #58 in poems See all rankings
3 Reading Lists