worpia

worpia

Buraya kadar benden de 
Reply

worpia

Kalan 0 (:
Reply

worpia

Bir arkadaslik daha bitti.
Reply

worpia

Kötü bir zaman geçiriyorum. Olduğum durumdan ne zaman sıyrılırım yaşadıklarımı ne zaman hallederim ya da bu mevzuları ne zaman kapatırım bilmiyorum ama içinde bulunduğum durumdan tertemiz çıktığımda hiçbirinizi görmek istemiyorum.

worpia

Balkondayım yine, buz gibi ellerim ısınsın diye umut edip cebime koymuşum. Sahi kaç saattir oturuyorum burada, bakmadım. İnsan düşüncelere dalarken zaman kavramını yitiriyormuş. Çalan kaç şarkıyı duydum bilmiyorum ama bir şarkının sözlerinde takılı kaldım, "en çok sana anlatmak isterdim, sen duymadın." Kaç defa geriye alıp dinledim, kaçıncı dinlemede yenilip bıraktım. Bana bir yer göster dürtüsüne dayanamayıp kafama sıkayım. Olmuyor işte, herkesi tamamlarken yarım kalıyorsun. Ar damarın çatlamış, kan sızdırıyorsun. Bunun ötesi yok.

okyanusunkedisi

ellerim üşümüş. eğer seninkiler de üşüdüyse biraz el ele mi tutuşsak? belki ısınırız. belki yalnızca ellerimiz değil biz de tutuşuruz. burnumun ucu da üşümüş baksana. kirpiklerim de üşümekten titremeye başlamış. beni.. beni öpsen ısınırız diyecektim az kalsın. kirpiklerin titriyor. söyle titremesinler. dayanamayıp ben öpeceğim yoksa.
Reply