Hola mis amigos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(s e di pse e thash spanjisht,P.s nr.1-- s di fare spanjisht?????,P.s nr.2----kete pershendetjen e kam fiksuar nga ca kukulla)
So,my name is
je m'appelle
mi nombre es
(kur do me tregu qe di gjuhe te huaj,rroft google translate me kete spanjishten)
Emri im i famshem eshte Tea(e dinit po s ka gje,pak duartrokitje pls)
Mosha---ca vjec
Vendlindja---martenitet
Besoj se e moret vesh???
P.S---Kur te kap 5 minutshi
Tani une s kam asnje liber ne wat,por jam duke e shkruajtur nje disa goca e dine(dmth enva,paola,pamela,mergisa,laurita,ani)
Mendoj se do iu pelqej,shihemi kur ta postoj(pas nja pese shekujsh?)
Nderkoh hidhini nje sy librave qe pelqej une,po s pertuat?
Love you all
bye
ciao
ou revoir
o zott ca paskam shkrujt hahahhaha
  • JoinedOctober 18, 2017Last Message
user05361769 user05361769 Dec 24, 2019 11:47PM
Sapo mbarova 3 librat e @infernalxqueendragoi,e imja dhe mbrtereshaJane thjesht superrrrrr....dua prp ahahah
View all Conversations

Story by Tea Tea
My favorite books by user05361769
My favorite books
Librat me te bukur qe kam lexuar ne wattpad...... Do thoni ju ca na dueht ne?! Epo ne fakt s eshte se iu duhe...
ranking #445 in shqip See all rankings
1 Reading List