swageu

Herkese selam. 
     	
     	İlk önce şunu belirtmek istiyorum ki, ben hesabın gerçek sahibi değilim ve türkçem de pek iyi sayılmaz şimdiden özür.
     	
     	Banunun telefonunu temizlerken notlar kısmında bunu buldum, sanırım sizin de bunu bilmeye hakkınız var:
     	
     	01/2021/08:56PM
     	❝kaç sene olmuş şu watty'i kullanıyorum, hâlâ düzelmedi, gitti. kâh güldüm, kâh eğlendim, birazcık üzüldüm ama güzeldi? neyse, şimdi yeni bir kurgu üzerinde çalışıyorsun ve sanırım biraz batırdın, banu :/ gerizekalısın, kızım. neyse, bunu unutsan da, olur. ama sakın yakınlarını unutma, kırarım kafanı <3 bak şimdi intp birisin, asosyallik de diz boyu, lütfen bir kez şunu düzelt. internet arkadaşların var, hem de çoook fazla. her zaman dediğin gibi insanları aynı zevkler yakınlaştırır, aynen öyle! neyse, bu günün notu bu değildi, konular karıştı. ficlerin için not kısmına bakmayı unutma, final bölümünü yetiştir. belki, yaz tatilinde şöyle patlamalık bir fic şöleni görürler ✊ bir de mesaj kutusunu ihmal etme, tüüm özel konuları oradan bulabilirsin, @melinniya diye bir user var, (ismini hatırlamak için zorlandım, aramızda) onun sınavı ile ilgilen, @deryius @onejhen @7pillen @shadesofchen şu dördü var ya, şu dördü :") unutmadan, çeviri ficlerine düzenli bölüm ekle! bir de sena, @senachanyeol iyi ki, var. şu an aklıma başkası gelmedi, sen yine de mesajları kontrol et! (@neptear , @yonimsu canımsınız) zaten, teşhis yeni konulmuş, o kadar unutkan olmazsın, esen kal. not: takip ettiğin kişilerin panosuna uğramayı unutma, hepsi ayrı güzel ❞
     	— Banu (Yani, kendin) 
     	
     	Şimdi bu ne diye soracaksınızdır. 
     	
     	Banu çoğunuzun tanıdığı şekilde 'swageu' kendine uğurlu bildiği 8 rakamıyla 8 haziran 2021 akşam saatlerinde trafik kazası ile aramızdan ayrıldı. Normalde buraya girmem gerekmezdi, fakat gördüğüm not sayesinde biraz mesajlara baktım ve sizi merakta bırakırsam, Banu yakama yapışırdı. Hesabı kapatmak yerine anıtlaştıracağım. (Takip ettiklerine dokunmayacağım, isteyen çıksın. İyi günler)

JAEJOYONG

@swageu onu özleyeceğim, bana kendine iyi bak yine geleceğim demişti. gerçekten ağlamak istiyorum.
Reply

estrella_aa

Seni seviyoruumm sonsuza kadar 
Reply

jaerontaemo

hayretten ötedeyim... inanamıyorum. ailesine başsağlığı dilerim...
Reply

novalone

zevklerimiz çok benziyor gibiydi. ama eminim vaktim yetmemiştir :') ben oraya geldiğimde sana önerdiğim her filmi ve diziyi beraber izleyelim ♥︎

lunasiar

3. yılımıza çok az kalmış banu’m. zamanımızı dolu dolu geçiremediğimiz için çok üzgünüm. keşke seni her özlediğimde sslerimize bakıp geçmek yerine yazsaydım, o kadar pişmanım ki. sanaldaki ilk arkadaşımdın. pozitifliğine, ilgine, seni sen yapan her şeyine hayrandım. bana yazdığın kitabı hiç unutmayacağım. beni dünyanın en mutlu insanı yapmıştın o hareketinle. o idil’le banu kafamın içinde hikayelerini devam ettiriyorlar merak etme :’) hayallerimizin başka bir dünyada gerçekleşmesi, tekrar karşılaşmamız dileğiyle, seni çok seviyorum. umarım orada mutlusundur meleğim.
     

lunasiar

-ay perin :’)
Reply

woojeshin

Konuştuğumuz Zamanlar Keman Çaldığımı Öğrendiğinde "Ben De Keman Çalmak İstiyorum." Demiştin, Senin İçin En Güzel Parçaları Çalacağım Güzelim, Huzur İçinde Yat Banu.
     
     Not: Önerdiğin Tüm Dizileri İzledim, Müzikleri Dinledim Ve Seni Seviyorum ♥︎

woojeshin

Küçük Bir Not Daha: Bana Kuşum Demen Çok Hoşuma Giderdi :") 
Reply

dolphinck

Tanışmıyoruz ama benden kitap, film önerisi istemiştin. Kaçını izleyebildin? Önerdiğim kitaplara hiç bakabildin mi? Eminim gittiğin yer çok daha güzeldir kelebek. Umarım huzur bulursun. 

shadesofchen

çoğu sabah, sınavlarına gitmeden önce sana iyi dileklerimi sunardım. şimdi sınavların yok. sen yoksun. ama iyi dileklerim hep seninle. playlistlerimi iyi ki bulmuşsun o gün.

ardenelio

Hep gözüme takılan ve ister istemez kullanıcı adını ezberlediğim biriydin. Sanırım bazı kitaplarını da okumuştum pek hatırlayamıyorum, özür dilerim. Hayat o kadar hızlı akıyor ki sevdiklerimize tutunmak için zaman bile bulamıyoruz. Eminim ki tanışsak çok iyi anlaşırdık, nasip olmadı. Huzur içinde uyu, umarım orada çok daha mutlu olursun. :') 

simonsaysArjean

kitabım "günün birinde okumaya başlayacaklarım" listende duruyor...Benim kitabımın sana bir şeyler anlatmasını umarken sen bana hayatın sadece anlardan ibaret olduğunu , hiçbir kitaba bedel olmayacak bir gidişle anlattın
     Tüm kitaplarından kopup gittiğin yer umarım buradan çok daha huzurludur, nur içinde yat.