Kaaterinkaa

Witam :)
     Od razu chciałabym przeprosić za reklamę, ale mam nadzieję, że zrozumiesz. Jakoś trzeba się pokazać :p
     Zapraszam na moje opowiadanie "Inny świat". Właśnie skończyłam je poprawiać, dodałam też trochę nowej treści.
     Z góry dziękuję za poświęcony czas :*
     Oto fragment jednego rozdziału:
     
     "Łzy spłynęły mi po policzkach. Jason musiał je poczuć, bo szybko się odsunął. Spojrzał na mnie zatroskany i objął moją twarz dłońmi.
     
     - Ty też nie musisz udawać twardszej niż jesteś. Każdy ma uczucia. Dlatego nigdy nie angażowałem się w żadne związki czy nawet bliższe relacje. To nie jest zalecane na froncie. Kiedy masz przy sobie bliskie osoby, nie myślisz o sobie tylko o ich bezpieczeństwie - dłuższą chwilę milczał. - Obiecuję ci, że wszystko będzie dobrze - po tych słowach wyszarpnęłam mu się z rąk i zrobiłam krok do tyłu.
     
     - To było bardzo mądre co powiedziałeś, jednak ostatnie słowa to jakaś brednia - pokręciłam głową. Łzy nie przestawały płynąć. - Nic mi nie możesz obiecać. Doskonale o tym wiesz. Czułam to... Czułam, że się ze mną żegnasz. Zdajesz sobie z tego sprawę, że któreś z nas może już nie wrócić - wszystko wykrzyczałam na jednym oddechu i o dziwo pomogło mi to. Uśmiechnęłam się do mojego mężczyzny, na co zrobił wielkie oczy. - Pożegnajmy się chociaż jak należy."
     
     https://my.w.tt/Vs7kGyhTN9
     Pozdrawiam <3
     
     

2346km

Cześć!
     Z góry chciałabym przeprosić za reklamę. Zapraszam Cię serdecznie do mojej powieści pt. "Inside". Będzie mi miło, jeśli wpadniesz i zostawisz po sobie drobną opinię! <33
     https://my.w.tt/bohjsNccIbb
     Z góry dziękuje i życzę miłego dnia!

AnaTheEvening

Hejka, widziałam, że czytasz dużo książek w stylu badboyów, toksyczności, nastolatków, ich problemów i ogólnie tego typu książek na wattpadzie. Moja książka nazywa się ,, Red City" i jest pierwszą częścią trylogii ,,Red". Wydaje mi się, że trafiłaby ona w twoje gusta. Pomyślałam, że może byś wpadła do mnie, a nóż ci się spodoba oczywiście do niczego nie namawiam, a z góry dziękuje ❤️Oto link: https://my.w.tt/3lUZB29WTab

soul_of_hunter

@ AnaTheEvening Hejka oczywiście, że to mój gust. Z ochotą zajrzę na twój profil.❤
Reply

kiankat

Cześć 
     
     Zapraszam Cię na moją książkę Po zachodzie słońca. Znajdziesz w niej erotykę, mafię oraz kryminał. Książka opowiada historię młodej dziewczyny, Danici, która pracuje w nocnym klubie. Podczas jednej z takich nocy, poznaje Alana. Między nimi narodzi się uczucie, ale czy Danica będzie umiała opuścić tamto miejsce? Przekonaj się sama ;)
     
     https://my.w.tt/NpUuJpnWL1
     
     Albo na Bitter Love/Gorzka miłość. Opowiada historię Polki Rozalii oraz Brytyjczyka Willa, który jest zawodnikiem piłki nożnej. Dziewczyna po zdradzie chłopaka wyjeżdża do Anglii do swojej dalszej rodziny, aby odpocząć po tej sytuacji. Jednak los jej na to nie pozwala i stawia na drodze innego bruneta. Historia pełna miłości, pożądania, nienawiść oraz ukrytej prawdy.
     
     https://my.w.tt/kIqbqXtCJ6
     
     Bitter Love jest pierwszą książką z serii Football Player Love ❤
     
     Na profilu jest świeżo opublikowany drugi tom Sweet Love/Słodka miłość, która opowiada historię Samuela i Emmy.
     
     Na profilu znajdziesz również inne książki.
     
     Pozdrawiam, kiankat

soul_of_hunter

@ kiankat Z chęcią zajrzę 
Reply

dawoxd

Hejka❤ Zapraszam na zbiór wierszy pt. "Stracona Nadzieja" który opisuje moje życie, walke z depresją i otoczenie w którym dorastałem. Będę wdzięczny za każdą opinie i gwiazdkę i przepraszam jeśli przeszkadzają Ci reklamy. Pozdrawiam❤
     https://my.w.tt/WuyjKdfbR9

soul_of_hunter

@ dawoxd  Hejka ❤
      Z wielką chęcią zajrzę jak będę miała chwilkę. Na pewno zostawię po sobie gwiazdkę i opinę. Zdaję sobie sprawę, że pisanie takich rzeczy musi być ciężkie, zwłaszcza w internecie. Takie reklamy mi całkowicie nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie sądzę, że książki o takiej tematyce powinny być rozpowszechniane przy każdej możliwej okazji.
      Również pozdrawiam ❤ 
      I zapraszam do mojej książki, gdzie też pojawi się wątek o walce z samym sobą i z krytyką.
Reply