sierallen

anlatırım derdimi geceye

sierallen

uyku diker yırtık kalbimi
Reply

beriyso

Yaseminim, beni ikinci hatta üçüncü şansın verilmesine inandıran kişisin biliyor musun? Seninle başlarda çok sorunlarımız oldu. Konuşmayı da kestik uzak da durduk birbirimizden ama her defasında adım atan sen oldun, iyi ki de atmışsın o adımları. İyi ki bugünlere gelmişiz. Çok geç kaldık belki, keşke bazı şeyler hiç yaşanmasaydı. Belki de yaşanmasa bu kadar yakın olamazdık da bilmiyorym ama arada kaybettiğimiz o zamanlar için o kıza hep sinirli kalacağım. Çok duygusal birisin. Daha doğrusu çok ince düşündüğün için her konuda küçük büyük bizden çok daha falza etkileniyorsun ve her defasında bunların altından kalkabiliyorsun. Bunu yapabilecek insanların çok az olduğunu biliyorum ve bu da seninle gurur duymamı sağlıyor. Bir ilkim daha var seninle tekrar tekrar güvenimi kazanabilen tek kişisin. Ve senin de en güvendiğin insanlardan olmak çok güzel bir şey. Bana gelip günlük hayatını anlatman 7/24 seninle konuşıyor olmak çok hoşuma gidiyor. Kendinle ilgili bana bu kadar şeffaf olman, her anını anlatman, anlatırken heyecanlanmandan tut en küçük tepkine kadar yansıtman ve hiç çekinmemen beni çok mutlu ediyor. Yusuf beni ayakta tutan kişi ama sen de yürüdüğüm yolda sadece varlığınla bile ilerlememi sağlayan kişisin. Bunun için ekstra bir çaba harcamıyorsun kendin olarak geliyorsun bana tüm samimiyetinle. Bu benim için çok özel bir şey. Ve senin yanında olmak çok harika bir şey, değerli hissediyorum. Kendimi rahat hissediyorum.

beriyso

Gerçekten en büyük şansım dediğim insankardansınız sen ve Yusuf. Yusufa çok minnet borcum var ve bunlardan biri de seninle tekrar tekrar barışmamıza ön ayak olması bunun için ona ne kadar teşekkür etsem az gelir. Güzel kalbinden saçlarından gözlerinden öptüm canımın içi çok fazla seviyorum seni.
            -Ahenk 
Reply

beriyso

Seninle sadece mutluyken konuşmuyoruz ikimizin de keyfi yokken birbirimize iyi geliyoruz. Yasemin tanıdığım en fedakar insanlardan biri olabilirsin arkadaşların için kendini hiçe sayıyorsun elinden gelenin de fazlasını yapıyorsun. Bunun yanında sevdiğim yönlerinden biri zarar gördüğün kişiden uzaklaşabiliyorsun. Bu senşn zarar görmene engel oluyor. Sevmediğim huylarından biri Yasemin çok fazla düşünüyorsun o kadar ihtimal üretiyorsun ki kafanda bu ihtimallerin gerçek olma olasılığı seni yıpratıyor. Bunun farkındasın ama tek başına üstesinden gelemsen bile bize yaslanıyorsun düşüncelerini içinden ne geçiyorsa ifade ediyorsun. Ve kendini çok iyi tanıyorsun Yasemin, analiz yeteneğin çok güçlü. Özeleştiri yapabiliyorsun. Seni diğer insanlardan ayıran çok mükemmel yetenekler bunlar sen farkında olmasan da. Sevmediğim diğer bir yönün güvendiğin bazı kişilerin sözünün fazla etkisinde kalıyorsun...  Bu huyun sana çok zarar veriyor yine bunun da farkındasın. Çok zeki ve mantıklı birisin benim aklıma gelmeyen senin aklına geliyor ve buna hayran oluyorum beni tamamlıyorsun. Sana karşı hep küçük kardeşim gibi baktım yeri gelince benden büyük gibi bana akıl verdin akıl danıştım sana. Fikirlerine çok değer veriyorum gerçekten. Bana olan sevgini hep hissediyorum umarım sana olan srvgimi hissediyorsundur. Korkuların olduğunu biliyorum arkadaşlığımızın bitebileceğine dair, Yasemin biz seninle o kadar şey yaşadık ki. Hiçbir şey bizi koparmayı başaramadı, her defasında bi öncekinden daha güçlü bağlandık birbirimize. Bizim aramızdaki bağı koparabilecek biri yok bizden başka, biz de birbirimizi düşünerek hareket ediyoruz her zaman. Benim buradaki en büyük iyilerimdensin, seninle olan sorunlarımızı açık açık konuştuk her zaman bu bu şekilde de devam edecek.
Reply