sara17777777777

Hello njerez ....si ju kam....kohe pa ju ca drrasat me njoftime kot He?
     	Ska gje se ja ku jam serish.
     	Do me thoni ndonje gje interesante apo Po lodh gishtat kot duke shkruajt un?

Sonn_is2

@sara17777777777 mbase kalon shpejt ☹️
Reply

sara17777777777

@Sonn_is2 shummm ...e ta mendosh sdi sa do zgjas kjo histori keshtu:/
Reply

sara17777777777

Hello njerez ....si ju kam....kohe pa ju ca drrasat me njoftime kot He?
     Ska gje se ja ku jam serish.
     Do me thoni ndonje gje interesante apo Po lodh gishtat kot duke shkruajt un?

Sonn_is2

@sara17777777777 mbase kalon shpejt ☹️
Reply

sara17777777777

@Sonn_is2 shummm ...e ta mendosh sdi sa do zgjas kjo histori keshtu:/
Reply

sara17777777777

Jemi dy pjesë të ndara që formojm një te plot❤.
     
     
     -6 ❤

sara17777777777

@IDDAAA__ se jam e lumtur ndajjjjj
      
       @Eraaa2003 poooooooooooooooooooo 
Reply

Eraaa2003

@sara17777777777 ...e më pas jetoj te lumtura përgjithmonë ❤️
Reply

sara17777777777

Lajmi me i bukur qe mund te merrja keto kohe .qe kisha shume qe e prisja sapo e moraaaaaaaa.
     Jam kaq e lumtur sa asgje dhe askush nuk do ma prish kete lunturiiiiiiiiii❤⭐

granchio_18

@sara17777777777 oo budalle i bëre njerzit të mendojnë se ke beb xp
Reply

sara17777777777

@IDDAAA__ Hahahaha sta them formulen se eshte pak e shktrenj se perballon dot cmimin ti hahahaha
      
      @black24love princ skam Vec djalin un (kam edhe nipin❤)
Reply

sara17777777777

Sa e urrej pjesen kur dikush me kritikon pa me njoh kush jam :(

sara17777777777

@IDDAAA__ as un ste njoh mos mfol me Hahahaha 
      
      
      
       @Romeo-3 Ehhh cte besh
Reply

Romeo-3

Si cdo shqiptar tjeter qe kritikon pa arsye 
Reply

blue__writer1

@sara17777777777 *middle finger to all these stupid people. 
Reply

sara17777777777

Pervec pjeseve te reja qe postoni na thoni e ndonje gje shtes se sju lodhen gishtat(jasht librave dmth)

sara17777777777

@Conchiglia1 kurr skam then e para punes dhe dyta punes e hapa se mduhej per dicka Po nuk eshte se futem shpesh.
      
      
      
Reply

Conchiglia1

@sara17777777777 Po ti the qe do e mbyllsh. Plus the qe nuk hyn fare gati kurr. Un e pata mbyll ka do koh e kam hap
Reply