purpleBlover

Rus Ruleti yeni bölümüyle geldi. Hıza bakacak olursak, temelli döndüm diyebiliriz :)

purpleBlover

@iklimyaaaaaa kesinlikle temelli :) Hikayelerdeki ufak düzenlemeler sonrası yeniden yayınlayacağım meraklanmayın.
Reply

iklimyaaaaaa

 İnşallah temelli dönmüşsündür yazarım,kazanmak için kaybetmek gibi bir kitabın vardı sanırım inanilmaz merak ediyor ve beklıyorummmmmm;)
Reply

zuzuarse

geçenlerde başka bir kitapta çiftlikte ata binme sahnesi geçiyordu, direkt kafamda Damatsız Gelin’de düşündüğüm sahne canlandı :’) 
     daha beklememiz gerekiyor mu? 

marianneinkalbi

O kadar uzun zaman oldu ki damatsız gelini bekliyoruz. Tekrar tekrar okuyup nefes alıyorduk. Belki bu sefer acırsın da bize bir umut yüklersin kitabı. Düzenlemeye ne gerek vardı ki zaten müthişti 

marianneinkalbi

@ purpleBlover ramazana özel bir sürpriz yaparsın belki. ha ne dersin yazarcığım? Vallahi masaya çıkıp tepineceğim artık 
Reply

zuzuarse

@purpleBlover bekledik şimdiye kadar, biraz daha bekleyebiliriz sanırım ✨
Reply

purpleBlover

@zuzuarse sanırım biraz özgüvenimi toparlamam gerekiyor :’) 
Reply

zuzuarse

o kadar uzun zamandır kitabı (Damatsız Gelin) arıyorum ki adını da tam hatırlamamakla beraber sayısız kombinasyon denedim, en son kitap öneren bir kitapta bulabildim. google geçmişte belki dört-beş yıl öncesine gidip okurken dinlediğim şarkılardan ipucu aradım :’) 
     bunu da belki sizin geri yazma/düzenleme aşamanızda desteği olur diye yazıyorum. takibe aldım artık sizi :)

purpleBlover

Merhaba, öncelikle yazdığınızdan beri aralıklarla girip mesajı okuyor ancak bölümü tamamlayamama mahcubiyetiyle yanıtlayamıyordum. Eskilerden bir okura rastlamak da, eski bir dosta yolda rastlamak gibi mutlu ediyor beni :) Satırlarla, satır arasındaki şarkılarla akılda kalmak ne güzel bir şey. En uygun vakitte Damatsız Gelini de tekrar yayına alacağım :) Bu güzel mesaj için teşekkür ederim. 
Reply

doyoulikedreams

Merhaba , Damatsız Gelin bağımlılarından biriyim, ne zaman kötü hissetsem, o aşk o tesadüf romantizmi hissetsem açar bir doz Akın alır mutlu olurdum, şimdi hikayeyi bulamayınca daha da üzüldüm , bütün gençliğim elimden alındı :( Serinin ilk kitabını , Akın'ı tekrar yayınlamayacak misin ? Onu çok özledik , o aşkın yeri çok ayrı ❤️

doyoulikedreams

@purpleBlover Asıl ben teşekkür ederim, böyle güzel haberler için gerçekten çok sevindim, umarım en kısa zamanda bizi Akın ile tekrar buluşturursun Sabırsızlıkla senden haber bekliyoruz, dilerim içine sinen şekilde yenilersin. 
      Kalemine, hayal gücüne ve en önemlisi yüreğine sağlık 
      Sevgiler
Reply

purpleBlover

@doyoulikedreams Merhaba, geç dönüşüm için özür diliyorum mesajlarla ilgili bildirimleri alamadım, Damatsız Gelin ile ilgili seneler sonra böyle bir mesaj görmek beni gerçekten çok mutlu etti. Akın'ın yeri benim için de çok ama çok ayrı. Beni rahatsız eden bazı detaylar vardı, düzeltmek, derinleştirmek istediğim yerler. Bu mesaj ile birlikte yeniden yayınlama fikrini tekrar düşüneceğim. :) En azından düzenli bir ilk bölümü en kısa sürece paylaşacağım. Tekrar teşekkür ederim paylaştığınız için :)
Reply

doyoulikedreams

Bence duzenlemene hiç gerek yoktu , eski hali ile okumak alıştığımız hali ile okumak benim açımdan çok daha güzel ve ani yaad etmelik ;) bütün kitabı ezberlemis bile olabilirim :D
Reply

suna35

Sevgili yazarcım en son 2018 yılında tüm hikayeleri düzenleyip koyacağım demiştim ama göremiyorum yine hikayelerini bay hiçkimseyi okumayı takip etmeyi özledim. Yeniden yayınlarsan çok seviniriz :)

purpleBlover

@suna35 Merhaba, eki hikayeleri yüklemek için biraz düzenlemek istiyorum açıkçası. Bay Hiç Kimse okurlarını burada görmek çok güzel :) sevgiler.
Reply