pastakemirenkedi

arkadaşlar herkese merhaba, 
     	
     	bugün umay adlı çalışmam hakkında biraz konuşmak istiyorum. yazdığım günden beri inanılmaz bir ilgi söz konusu ve genelde kitabı bitiren arkadaşlar bana mesaj olarak, yorum olarak geri dönüş yapıyor. ikinci bir kitap veya özel bölüm isteniyor sıkça. bugün de bir arkadaşımız bunu tekrar dile getirdi, acaba dedim kendi kendime, acaba ikinci kitap olabilir mi? aynı ilgiyi görür mü? umay'ı tadında bırakmak daha güzel mi olur? aslında umay çalışmamın benim için de özel bir yeri var, devam etmeyi de isterim. fakat dediğim gibi endişelerim var. ben her zaman çalışmaların kısa tutulması ve sıkmaması taraftarıyım, bu yüzden de çok kararsızım.
     	
     	sizden istediğim şey şu, bu yazının altında düşüncelerinizi tekrar belirtin lütfen. biraz tartışalım bu konu hakkında. sonuçta burada bir şeyler yazmamın sebebi sizsiniz, okunmasaydı yazmazdım emin olun. siz isterseniz yazılır istemezseniz yazılmaz. karar sizin ama benim de endişelerimin giderilmesi gerek. :))) 
     	
     	sizce tadında mı bırakalım yoksa şehrin ışıkları tamamlandıktan sonra "umay 2" macerasına atılalım mı? ne dersiniz?

Eminee987

@ pastakemirenkedi mutlu son olsun 
Reply

Denizkorkmaz03

@pastakemirenkedi bence devam et Umay harika bir kurgu
Reply

cnnty7

@pastakemirenkedi "Umay" harika bir kurgu. Okurken her duyguyu hissettim. 2. çıksa da okurum asla vazgeçmem. Velhasıl kelam kesinlikle çıkmalı. :)❤
Reply

lsudeunr

Yarın yazarin okuduğu üniye gezmeye gidiyorsundur ama onu göremeyeceksindir ....

lsudeunr

@ pastakemirenkedi Fakülteleri gezeceğiz belki karşılaşırız ❤
Reply

lsudeunr

@ pastakemirenkedi @ lsudeunr  Şuan kongre merkezinde olan ben yeni gördüm mesajı
Reply

pastakemirenkedi

@ lsudeunr yarın okuldayım bence görüşebiliriizzz 
Reply

Tuttkkuu

pastakemirenkedi

@ zeyno5479 katılıyorum :)
Reply

mavilizeyno

@ Tuttkkuu Aşk onursuz olursa ne olur biliyor musunuz? Özellikle onursuz olan taraf kadın olursa ne olur biliyor musunuz? Cevabı daha birkaç hafta önce gördüğüm haberde. Yüzüne kezzap atan sevgilisini affedip evlenen kadında. Belki kitabınızda fiziksel bir şiddet olmayacak ama erkeklerin sebep olduğu psikolojik şiddet ve yaşattıkları acıları kabullenip sevmeye ve affetmeye devam eden onursuz ve gurursuz kadınlardan birini yazacaksanız eğer, bence hiçbir yerde bu kitabın reklamını yapmayın. Kusura bakmayın ama kitabınızın ismi bile içimde bir nefret uyandırıyor. Bir insanın kendisine saygısı yoksa o kişi ölmüş demektir. Aşk onursuz olamaz. Çünkü o zaman aşk olmaz, saplantı olur. İçeriği bilmiyorum ama umarım yukarıda bahsettiğim gibi bir kadın karakter yazmıyorsunuzdur. Ben zaten okumayacağım ama okuyacak olan küçük yaştaki kızların beyinlerini yıkayıp kötü erkekleri onlara sevdirmeyin lütfen. 
Reply