okrutna

failingmaths

Hejka! Zapraszam cię do siebie na nowe opowiadanie o Larrym. Jest to texting, dlatego rozdziały będą w większości w postaci wiadomości, ale będzie też dużo opisowych:) Mam nadzieję, że ci się spodoba! x https://my.w.tt/u7wfStDco8

Your_Cherry_Bomb

Hej, hej, hej. Mam nadzieję, że nie zaśmiecam ci tablicy. Jeśli tak to przepraszam.
     Chciałam zaprosić do mojej pierwszej książki "Teachers Pet”. Jeśli jesteście miłośnikami fantasy, historii o aniołach, demonach czy tego typu rzeczach, to ta książka będzie dla Ciebie. 
     
     Opowiada ona o Upadłym Alienorze, który chce zemścić się na tych którzy wysłali go do piekła. Niestety nie jest to takie proste.
     
     Rozdziały będą krótkie a fabuła lekka więc będzie można czytać ją w locie. Mam nadzieję, że któremuś z was się spodoba.
     
     https://my.w.tt/noIJ5YaJg7
     

xjuxxx

Hej, jeśli nie masz nic przeciwko reklamom to chciałabym Cię zaprosić do przeczytania mojej książki "Wyspa Porzuconych". 
     Rosabel Andriss przez własną nieodpowiedzialność trafia do internatu na Wyspę Przyszłości, zamieszkiwaną przez osiemdziesiąt procent studentów, która kryje w sobie wiele sekretów.
     Rosabel dowiedziała się o istnieniu Nieporzuconego, który znając sekrety wszystkich uczniów pisze o nich na swoim blogu. Dziewczyna pragnie odkryć kim jest blogger, mimo że zdaje sobie sprawę, że to dzięki niemu może pomóc uczniom, którzy już dawno się poddali. 
     Dziewczyna przebywając na Wyspie Przyszłości dowiaduje się o jeszcze jednej tajemnicy - o prawdziwej nazwie wyspy - którą zrozumieją tylko ci, co zostali porzuceni.
     https://www.wattpad.com/story/164594007-wyspa-porzuconych