• JoinedSeptember 11, 2019


Last Message
megiisaz1 megiisaz1 May 11, 2021 11:35PM
Pershendetje miq ! Meqe historia qe kisha nisur nuk me pelqeu dhe e fshiva Posto nje histori tjeter "Engjelli dhe Djalli" Shpresoj qe kete ta mbaroj deri ne fund dhe te me pelqej
View all Conversations

Story by 🐻
E droguar pas teje ( E Perfunduar ) by megiisaz1
E droguar pas teje ( E Perfunduar )
....Duart e tij më përkëdhelnin fytyrën, kurse ai hynte në shpirtin tim .
ranking #28 in covers See all rankings