linctaym_

Evet kitap önerisi olanlar ??? Biraz eğlenelim

linctaym_

@wiziix ben bulmak
Reply

linctaym_

@imlialaya çünkü sen zeki olmak şalzşalzlalz
Reply

linctaym_

@aglcamyaw ama sen o kitabı bir özelden atsana kenarda dursun
Reply

Yarrrrrami-ye

merhaba bu yazıyı görüyorsanız şu kitaba bakar mısınız? soulflyyangel adlı kişinin yazmış olduğu üvey abim kitabı. Konuyu tahmin etmek hiç de zor olmasa gerek. o insan müsveddisi karakter sana yalnızca ben sahip olabilirim sen başkasıyla olmazsın ama ben başkalarını da sikerim diyip duran, kıza tecavüz eden taciz eden bir mahlukat. kız da ben ona aşık oldum onu kaybedemem diyen mutasyon. lütfen bunu okuyan gören varsa şikayet edin. yazar adı soulflyyangel ve kitabı Üvey abim.

Tomris98

Her iki hesabını da takip ediyorum ve yazdıkların çok hoşuma gidiyor . Ne zaman linç kitabına bölüm aticaksin

suuudeeeen

Rahatsız ettiysem çok özür dilerim öncelikle. İlk defa bir kitap yazıyorum, daha doğrusu yazmaya çalışıyorum. Kitabıma göz atarsan çok mutlu olurum 

geldik_biralamete

Sevgili Arkadaşlar,
     Sizlerden bir ricam var...
     Bilen arkadaşlar vardır belki Pink Floyd'un ünlü şarkısı The Wall'ın haklarını Roger Waters iki seneliğine Türkiye'deki İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı 
     İZEV'e verdi (telif hakkının bitmesine 2 aydan az bir süre kaldı) ve Türkçe sözler yazıldı. Selda Bağcan, Funda Arar, Kubat, Koray Avcı gibi sanatçılar seslendirdi.
     Video şu anda 5.5 milyon izlendi,eğer 10 milyon izlenme alırsa; Engelli Dostlarımız için kendileri tarafından bir yaşam köyü kurulacak. 
     Yapmanız gereken tek şey videoyu izlemek ya da izlenme sayısının artmasına yardımda bulunmak. Göndereceğim videoyu elinizden geldiğince etrafınızdaki herkese ulaştırıp izlemelerine vesile olup bu yaşam köyünün kurulmasına destek olursanız gerçekten çok sevinirim.
     Selamlar saygılar
     
     https://youtu.be/3dnzLM_N-2Q