• Greece
  • JoinedApril 8, 2020


Last Message
leda_kle leda_kle Sep 17, 2021 03:36AM
Faleminderit per 5K reads ❤https://www.wattpad.com/story/281778434
View all Conversations

Stories by enkeleda
❀ℂ𝕒𝕣𝕠𝕝𝕚𝕟𝕒❀❣︎ᵐʸ ᵈᵉˢᵗⁱⁿʸ❣︎ by leda_kle
❀ℂ𝕒𝕣𝕠𝕝𝕚𝕟𝕒❀❣︎ᵐʸ ᵈᵉˢᵗⁱⁿʸ❣︎
Nje vajz 18 vjecare e cila jeton me dy vellezerit e saj qekur prindrit e saj vdiqen. Babai vdiq kur ajo ishte...
ranking #27 in gym See all rankings
K͜͡i͜͡d͜͡n͜͡a͜͡p͜͡p͜͡e͜͡d͜͡☾︎ⁱ ᵃᵐ ʸᵒᵘʳˢ☽︎✔︎ by leda_kle
K͜͡i͜͡d͜͡n͜͡a͜͡p͜͡p͜͡e͜͡d͜͡☾︎ⁱ ᵃᵐ...
My third story 6 vellezer Nje vajze dhe pese djem Njeri prej tyre ishte binjaku i saj. Cfare do ndodh me ta...
ranking #6 in shqip See all rankings
❤︎𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓽𝓸 𝓭𝓮𝓿𝓲𝓵❤︎✔︎ by leda_kle
❤︎𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓽𝓸 𝓭𝓮𝓿𝓲𝓵❤︎✔︎
My first story. Dy njerez te ndryshem por njekohesisht edhe aq te njejt. Dy njerez te cileve jeta i ka sjellu...
ranking #1 in ndjenja See all rankings
3 Reading Lists