Shuj shuj shuj,
Pa komshiet nuk po muj muj muj,
Për të reja unë po vuj,vuj,vuj,
Bëji kafet edhe luj,luj,luj...

□■□■□

Mirësevini në botën e thashethemeve dhe muhabetit të ëmbël! Ne jemi komshiet!

□■□■□

→Erveheti in the zone pipëll. Plaka më e mirë prej krejtve. Jam komshia e katit të parë, ndaj çdo gjë që futet ose nxirret jashtë pallatit unë e dëgjoj dhe e transmetoj te miket e mia. KUJDES ju goca që mendoni se do fusni çuna në vendin tim pa ju parë unë te vrima e çelësit. Komshiet e mia mund tju sugjerojnë të mos më provokoni me tinguj au iu sepse unë do e vendos veshin fort te dera juaj veç për tju dëgjuar ça bëni ju shejtanka. Kafenë e pi me 5 lugë sheqer, beqare se përveç Enverit ju e dini që nuk më hynte kush në sy, më shijon veç në shoqërinë e komshies së katit të dytë dhe asaj të katit të katërt.

→Unë jam Sania komshia katit të dytë,zakonisht mblidhen tek un për të pirë kafen(e qaj pa u mburrur)kam një cupë të vogël dhe një djalë 25 vjec që do tmë bëhet doktor,por kam një hall më ka ngelur në derë. Kërkoj një nuse për shpi që di tmë bëj gjellë e bukë. Jam e mirë kshuqë e ndihmoj dhe un me ndonjë punkë. Dhe dua një mbesë po djalin e kam singëll.

→Amdija,komshia e katit të katërt. Unë jam ajo që u sjell komshieve të mia të rejat më të fundit, ngaqë jam pa punë gjithë ditën dhe vërdallisem nëpër pallat për të marrë vesh ç'bëhet. Kam një djalë në Amerikë, Xhiku e ka emrin. Më është martuar me një të dalë nga rruga e Zotit. Nuk e di si do vejë halli im. Pyes Ervehetin se ajo e shkreta shtie fall. Herën e fundit më tha që nusja ishte shtatëzanë! Pupupu ç'na gjeti!!!

□■□■□

𝐑𝐫𝐞𝐠𝐮𝐥𝐥𝐚𝐭 𝐭𝐨𝐧𝐚:
♤Nuk flasim kurrë për komshiun e katit të tretë.
♡Çfarë flasim me njëra-tjetrën, mbetet vetëm midis nesh (të paktën kështu thuhet).
◇Shoqërojmë muhabetin me kafenë e Sanies.
♧Shtiem fall vetëm dhe vetëm për njëra-tjetrën.

□■□■□

Na kontaktoni nëse:
•Dyshoni për tradhëtinë e nuses së Amdijes.
•Gjeni nuse për Sanien
•Gjeni burrë për Ervehetin (😉)
  • tu marr njerëzit nëpër gojë
  • JoinedMarch 25, 2020Last Message
komshiet komshiet Aug 24, 2022 12:51PM
Intriga dhe të papritura midis dy pëllumbave tanë! Po kësaj rradhe, çfarë do të ndodhë me fatin e tyre? I just published "4: Dashuri e ndaluar" of my story "Fakboji personal". https://www.wattpad.co...
View all Conversations

Stories by thashethemaxhiet
Fakboji personal by komshiet
Fakboji personal
"Ai ishte një mafia i rrezikshëm, e unë, një vajzë inocente e mbërthyer nga duart e tij. Kujt ia priste...
ranking #481 in uwu See all rankings
Muhabet me komshiet by komshiet
Muhabet me komshiet
Neve na pëlqejnë llafet, kështu që do s'do, do ju pëlqejnë edhe juve 😚
ranking #36 in plakat See all rankings