Yıl 2013:  12 yaşındayım. Öğretmenimin tavsiye ettiği kitapları okuyup sırf benim için hazırladığı özet kağıtlarına okuduğum kitapların benim gözümdeki özetlerini yazıyorum.

Yıl 2014: 13 yaşındayım. İki kuzenimle aynı sınıfta okuyorum. Her ikisinin matematik notları çok yüksek olduğu için küçücük başıma bakmadan okul koridorunda ağlıyorum, onlarınki yüksek benimki düşük not diye. Öğretmenim o zaman ilk kez "Seninde sözel zekan yüksek." demişti. "Senden de yazar olur o zaman." diye ağlamamış durdurmuştu.

Yıl 2015: 14 yaşındayım. Öğretmenim bana bir kitap verip belli bir sayfaya kadar okumamı, devamını ise hayal gücüme bırakıp yeniden yorumlamamı istedi. İlk kurgusal hikayemi o yıl yazdım.

Yıl 2017: 16 yaşındayım. Büyümekten korkuyorum. Ama artık eskisi gibi yazmıyorum da bir şeyler. Hayatın farklı boyutlarıyla yüzleştikçe bazı şeyleri unutmak için daha çok kitap okumaya başlıyorum.

Yıl 2019: 18 yaşındayım. Lise bitti. Büyüdüğümü fark ediyorum. Bir de direkt üniversiteyi kazanınca tam düşüyorum bir hengamenin içine. Üniversiteye gittiğimde yalnız hissettiğim için bir uğraş arayıp en sonunda aklımdaki kurguları telefonumun not kısmına yazıyorum.

Yıl 2020: 19 yaşındayım. Wattpad ile tanıştım. Amatörce yazılarımı ilk kez tanımadığım insanlarla paylaştım. İlk eleştirilerimi o zaman alıp kendimi düzeltmeye çalıştım.

Yıl 2021: 20 yaşındayım. Sağlık alanından mesleğimi edindim. Hikayelerimi artık wattpad platformunda az çok kendimi geliştirmiş haliyle yazmaya devam ettim.

Yıl 2023: Artık 22 yaşındayım. Hiç kimseye anlatamadığım dertlerim, mutluluklarım karakterlerimde can buluyor. Korkularımı, endişelerimi hala kitap okuyup yazarak aşmaya çalışıyorum. Bu beni ne kadar idare eder bilemem ancak burada hayal dünyamı yaşayabildiğim için mutluyum. Yıl SONSUZ : Bir gün ölmeden kendime ait bir iz bırakmak istiyorum. Bu tanıdıklarımın bilmediği bir iz olsa da siz hep gitsem bile burada olduğumu bileceksiniz.
  • JoinedDecember 17, 2020

Last Message
hesttrella hesttrella Sep 03, 2023 09:37AM
Günaydınlaaaar!!Biliyorum burayı çok ihmal ettim ama artık geri dönüyoruz.Bilenleriniz vardır. Sürekli mobinge uğradığım bir işte çalışıyordum. Bu ay son ayım. Sözleşmem bittiğinde (son 27 gün) tüm...
View all Conversations

Stories by hesttrella
Kağıttan Kalpler by hesttrella
Kağıttan Kalpler
"Aynı kurumda ben öğretmen sen öğrenci olacaksın. Ama evli olduğumuzu kimse bilmeyecek.."
Mayıs Çiçeği by hesttrella
Mayıs Çiçeği
"Ben sana ne zaman baksam benimle ilgili bu düşüncelerini anımsarım. Bu senden nefret etmeme sebep olur...
ranking #85 in kısahikaye See all rankings
Müptela / Yarı Texting by hesttrella
Müptela / Yarı Texting
@Kuymakcibasi: Sana çok aşığım be kuymaklı kekim. @Kuymakcibasi: Bu his nasıl biliyor musun? Hani böyle eski...
ranking #81 in aşk See all rankings