hayalpazari

Okuyanlar ve listelerine ekleyenler için son kez duyurayım NGA' nın son haftası sonra kaldırılacaktır.

hayalpazari

Duyurusunu yapayım NGA Final bölümü bu akşam geliyor. Merak edenlere duyurulur. Çok uğraş verdim iki kere yazdım sildim ancak içime sindi. Okuyan herkesin gözlerine sağlık. Bu yolculukta eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim.Finalden bir süre sonra kitaplarımı kaldırıyorum. Son bir defa daha belirtmiş olayım. Şimdiden keyifli okumalar dilerim

hayalpazari

@ ozlemcetin91  teşekkür ederim  :)
Reply

hayalpazari

@ peri2kizi  sonların böyle etkileri olabiliyor ;)
Reply

peri2kizi

@hayalpazari  gözyaşım pıt bitiyor he bi hüzün sardı etrafıı
Reply

hayalpazari

Evet sonunda hazır ve yayında. Buyrun. Daha önce duyurduğum gibi geri kalan bölümleri de en kısa sürede yazıp kitabı tamamlayacağım. Sonu merak edenler bilsin ki bittiğinde uzun süre yayında kalmayacak. Umarım keyif alırsınız.

hayalpazari

Arkadaşlar yakında yeni bölümü vereceğim ve bu son üç dört bölümünden biri oluyor. Verdiğim son bölümün okunmasını bekliyordum. Bu kitabın bitimiyle artık Wattpad sayfasını kapatacağım. Bugüne kadar ne kimseden oy dilendim ne de yorum için kimseyi azarladım ama bu platform karşılıklı etkileşim için var diye biliyorum. En azından eleştiri olsa kitabın nesi yanlış nesi doğru diye yönlendirilmiş olurdum. Madem buna gerek duyulmuyor ben sözümü tutmuş olmak için elimden geldiğince bölümleri hızlı yazarak arka arkaya vereceğim önümüzdeki haftalarda. Sonra da kitaplarımı kaldıracak ve üyeliğimi sonlandıracağım.