i'm always the one who helps them pick up the little broken pieces of their souls.

*

jestem harriette. mam kota i lubię muzykę. piszę fanfiki.

urodzona 01.12 x

lubię Alicję w Krainie Czarów, romanse ze smutnym zakończeniem, smak herbaty w środku nocy, deszcz i jego zapach. odpowiada mi też śpiewanie przy głośnikach ustawionych na 32. nie znoszę lata, bo trzeba odkrywać ciało, żeby się nie stopić. ubóstwiam za to jesień.

obsesyjna miłość do muzyki Taylor Swift <3
śledzę One Direction i ich solowe kariery. lubię też Sigrid, Ashe i Olivię Rodrigo.

oglądam filmy po kilka razy, czuję się w tym bezpiecznie i prędzej sięgnę po to samo, niż spróbuję czegoś nowego. zazwyczaj oglądam recenzje filmów, których nigdy nie obejrzałam i wiem, że nie obejrzę. znajduję masochistyczną przyjemność w oglądaniu słabych rzeczy (zombiebobry, shout-out dla was).

lubię słuchać czegoś w czasie zasypiania. najlepiej jakiejś historii, nigdy muzyki. chyba zostało mi to po tym, że w dzieciństwie słuchałam audiobooków bo bałam się potworów, a one pomagały mi odwrócić uwagę i zasnąć.

lubię makijaż i nie umiem w makijaż.

nie cierpię matmy. lubię angielski.

tak więc oto ja. harriette, lubię gorzką kawę. a ty? kim właściwie jesteś?

wierzę, że tylko dzięki małym rzeczom możemy się poznać.

niby nieistotne, ale czy wiesz jaką porę dnia lubią twoi najbliżsi? albo jaka jest ich ulubiona para butów? najcenniejsze wspomnienie? jaki jest ich ulubiony lakier do paznokci? jaką kawę piją najczęściej? jak zachowują się po alkoholu? czy mają swoją ulubioną przekąskę?

*

chciałabym tylko powiedzieć, że jeśli potrzebujesz porozmawiać, zawsze tutaj jestem. umiem słuchać (podobno), ale mogę też mówić, jeśli potrzebujesz rozproszenia.
jestem tu dla was, zawsze.

pssst: jestem aktywna na Twitterze (link niżej) x
  • she/her
  • JoinedFebruary 7, 2018Last Message
h_harriettee h_harriettee Apr 18, 2021 08:34PM
WAŻNE! (pewnie chcecie to wiedzieć, więc mówię tutaj, kilka pytań)Q: czy książki wrócą?A: nie.Q: czy coś piszę?A: tak. Q: czy będzie to coś w tej samej tematyce (gry otome, konie)? A: nie, nie...
View all Conversations

15 Reading Lists