gokyuzumezarlikk

sandığımdan iyiyim. floransa'ya geldim

gokyuzumezarlikk

bu saatlerde hazırlanmış aşağı iniyordum,akşam 9.54'te ameliyatı bitti. onu kurtaramadılar. Ege gitti. kabullendim.  seday hiç büyümedi. 

gokyuzumezarlikk

kalbimi toprağa verdim. insanlar yaşam devam ediyor dedi. ama benim kalbim yokken nasıl yaşarım? kimse bu soruya cevap vermedi. 

Fasam_bk

keşke sana çokça bağlandıktan sonra bağlanmamı söylemeseydin.. çok ağır şeyler yaşadın biliyorum ama ben de kendimi kurtarmaya çalışıyorum, gerçekten yaşamaya çalışıyorum ve seni de yaşatmak istiyorum..

gokyuzumezarlikk

@Fasam_bk  bencil ol ve kendini düşün. ben bi yol bulurum. bulamazsam siktir olur giderim
Reply

gokyuzumezarlikk

ölümden bahsetme diyorsunuz ama hastalığım beni birkaç kere intihara sürükledi.ağır hasta olduğum zamanlardı. bileğimde hâlâ iz var. ölümün izi. size demem o ki,benim bu hastalığım beni her an ölüme götürebilir. ilaçlarımı almazsam,fazla alkol tüketirsem ne bileyim işte ağlama krizlerim. bunların hepsi beni ölüme götürür. bazen bilincim dışı hareket ediyorum. ne yaptığımı bile bilmiyorum sonra kendime geliyorum. bu anlarda kendimi ölüme sürükleyebilirim. ilaçlarımı alırsam bir problem yok gibi. size dedim,herkes bir gün gider. kendi isteğiyle veya değil. bana bağlanmayın. özür dilerim sizi üzdüysem ama bu bir gerçek. ama benim ölümüm her an peşimde. bir gün benim de yolumun sonu olacak. 

hazelll_38118

Ben ne diyceğimi bilemiyorum...
Reply

zeynepsadece

Seday yazdıklarını en başından beri gördüm. Buraya az girmekle beraber girdiğim her vakit uğramaya çalışıyorum hesabına. Yazdıklarını gördüm ancak diyecek bir şey bulamadım, ne desem bilemedim. Fakat Seday, ölümden bahsetme. Ne desem bilemiyorum ama bahsetme.

zeynepsadece

Ciddiyim. Buraya günde bir iki defa giriyorsam buraya bakmayı eksik etmemeye çalışıyorum. Geliyorum, gidiyorum ama ne desem bilmiyorum. Öyle gelip gidiyorum.
Reply