Rozpierająca energia w odcieniu dojrzałej pomarańczy, połączona ze zlewką syropu nachalności, przeplatająca się z czarnymi pasami ciszy i spokoju. Sprężysty ogon do skakania pomiędzy rozmaitymi humorami - od radości wywołanej pięknem otaczającego nas świata, do niszczycielskiego zdenerwowania. Do tego marszczący się koci nosek, lekko wredny i sarkastyczny, który przy bliższym poznaniu oznajmi Ci, że nie taki tygrys straszny jak go opisują i oczywiście wielka miłość do książek. To wszystko sprawiło, że droga przez Stumilowy Las przywiodła mnie właśnie tutaj.

━━━━ about me ━━━━
zosia, lat co rok więcej, ale aktualnie 13, kocham lody stratacciela, zieloną herbatę, gilberta blythe'a i henry'ego cavilla. cierpię na rzadką i niestety śmiertelną chorobę, czyli B. M. P. J. S. - błyskawiczna miłość po jednym spojrzeniu. ta choroba jest zaraźliwa, jak coś. mam 43 crushy, plus 2 osoby, w których się kocham. lubię czytać i pisać, jestem zboczona i mam romans z moim psem, bo mówię do niego tak jak młode pary nastolatków, które myślą że będą żyć ze sobą do końca życia, i mówią do siebie mysio i pysio, co nie jest urocze, bo mnie krew zalewa, ale mówię tak do psa, lol.

━━━━ favourite ━━━━
the lord of rings, harry potter, marvel, sherlock holmes, hunger games, więzień labiryntu, muminki, ania, nie anna, tytanic, zanim się pojawiłeś, love, rosie, gwiazd naszych wina, piraci z karaibów, narnia i parę innych rzeczy, ale nie pamiętam co, heh.

━━━━ some other crap ━━━━
mam tajny układ z arabami - pojadę do nich gdy skończę 21 lat i zostanę arabską księżniczką, a oni przeleją mi 100 tysięcy euro na moje konto bankowe i będę jeść na śniadanie trufle, ptasie mleczko i pić te ohydne i gorzkie drinki z oliwką na wykałaczce. no i szampan piccolo.

━━━━ nice people ━━━━
@artystyczna_dusza
@demented_devon
@_wintersoldier
@Sam-Maximoff
@banan-w-lesie
@Re_red_ruM

Drugie konto : @mlekovita_
  • ↳ a co cię to interesi ? ∗:
  • JoinedMarch 11, 2021


Last Message
dwuznacznosc- dwuznacznosc- May 22, 2021 10:06AM
1600 powiadomień :0
View all Conversations