dashniperjeten

Hello people, is anyone here

dashniperjeten

Per cfare temash duhet te flasim keto ditet e sotme?
     
     Help me!

xo_xgemini

@dashniperjeten ehh mendje imprensionuese kam
Reply

xo_xgemini

@dashniperjeten sna the dicka qe se dinim 
Reply

dashniperjeten

Eshte e cuditshme jeta.
     
     Kur isha i vogel degjoja shume muzike, shpesh me bertistin. 
     Ule muziken, ci ke keto kenge.
     
     Ndersa tani muziken se duroj, ose shpesh u bertas te tjereve cfare i ke keto muzike keshtu.
     
     Kjo eshte karma?
     Apo ska lidhje!? cqtmngp!!

dashniperjeten

@HeraBiberaj mendoj qe ke te drejte
Reply

HeraBiberaj

@dashniperjeten ska lidhje thjesht te esht venit si deshir ,eke konsumuar shum ne femiri ,
Reply

dashniperjeten

Kerkoj nje followers per te prishur magjine e numrit 69.
     
     A njinhni ndonje qe mund ta prishe kete magji.
     Se u be nje vit, na u nxi jeta po 69 followers ngela.
     
     Ishtu emoji me cry ne fund!
     Kije vet parasyshk.

Alica_Wells

Ahaahahah skgj se ja vlejti 70 je tsh 
      Tani shif ma lart
Reply

dashniperjeten

E bukura e ktij posti eshte se iu ktheva tre here per te pare nese kam bere ndonje fjale gabim.
      Dhe nuk vura re gjë.
      Mbasi i dhash okej... fapp doli nje fjale gabim :P
Reply

dashniperjeten

Kaq vite gjithmone e kam ditur qe 8 marsi ishte dite feste per nenat, sot mora vesh qe eshte nje dite proteste ku femrat duhet te protestojne per te drejtat e tyre, 
     
     Nejse o Ma gzur 8 Marsin!!
     Haaaaa mam ti ske wattpad.
     Sorry mam per kte gje qe ske per ta marr vesh kurre.
     Dmth ske per ta marre vesh kurre per kto budalleqe qe shkruaj ketu.
     
     Por edhe në qofte se e merr vesh un e di qe jam shpirti mamit, zemra mamit, jeta mamit, edhe shum fjale te tjera te bukura qe si mbaj mend.
     
     
     
     Doja te dilja edhe ne kete temen e rrjeteve socialeve ku hedhin foto te mamit me disa lule e normale me ca urime jo shum te ndjera.
     Urime kshu te gatshme.
     Eshte nje gje e bukur ne pergjithesi.
     
     Por gjithashtu desha te ju pyesja a esht turp mos ta hedhesh nenen ne rrjetet sociale e ta urosh ate?
     A nuk mjafton te besh nje dhurate dhe ja ska pse ta marre vesh bota.
     
     Mirepresim disa pergjigje te ndjera rreth kesaj pyetje.
     Gjithmone nese e shihni kete postim.
     

MaNniE00

@dashniperjeten e kane bere video po nuk e kane hedh kund se i pret shejtani pastaj xp 
      Neper tik toket behen virale me shpejt e ne insta xp
Reply

dashniperjeten

@MaNniE00 ke shpetuar paq me kaq, mire qe ste kane bere ndonje video me e postu neper rrjetet sociale.
      Apo nuk behen shpejt virale keto gjera keshtu :P
Reply

MaNniE00

@dashniperjeten pooo kane qene dhe pozat E famshme atehere .
      
      
      
      Kjo me torte surratit me ndodhi kete vit dhe me shkatrruan ditelindjen 
      Ma hodhen sapo dilja nga shkolla Dhe. Mu desh te ikja ne kembe ne shpi 
      Isha bere torte kudo 
      The best birthday =_=
Reply

dashniperjeten

Përshendetje të gjithë it’s that time of the year that where we celebrate the start of the new year with all of our beloved ones 
     
     The past year was just as hard as 2020
     Some struggled in school cause of corona
     Some had issues at work cause of corona 
     We had to miss our beloved ones all cause or corona
     
     It feels like this virus is controlling our lives 
     
     It might be true but there is something we have in our hands. 
     
      how we treat each other
     
     Tell your loved ones that you love them 
     Appreciate the people that spend their time with you and enjoy the time you have together.
     Treat everyone with respect just the way you want others to treat you.
     Be thankful for what you have 
     
     I wish everyone the very best start for 2022 
     Be safe and healthy.

Alica_Wells

@dashniperjeten Iher shkrun ti po kur shkrun godet 
      Gezuar 2022 te pacim ne watt
      Hajde zemra gezuar
Reply

dashniperjeten

Ketej me duket se ende se kane pare serialin Squid Games, se me siguri do te kishte filluar ndonje liber.

Klaudeta07

@dashniperjeten Hahaha e bukur kjo
Reply

xo_xgemini

Humbur*
Reply

xo_xgemini

@dashniperjeten e kan pare more apo si ke lexuar wallet… cudi qe e paske humbut
Reply