Life is too short to worry about unimportant thinks. 


♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️

Merhaba ben Meryem.
Klasik bir Yengeç.

Başkalarının normal diye adlandırdığı ama benim üstüne basa basa söylediğim kahverenginin her tonunu saçlarımda barındırdığı yetmemiş gibi gözleri de kahverengi olan tipik bir Türk kızıyım.

Üşengeçlikten ölen kızlardan olmayan ama bazen ölü takliti yapan ergende olabilirim.

Kahve diyince redbull var kahvede neymiş diyip sonradan "Ay Kahveğğ bayılırım " diye çığıran özenti kızlardan değilde süt dişleri çekildiği kahve içemiycem çekmeyin dişlerimi diye ağlayan küçük kızda bendim.

Kitap diyince çığlığı basan evine yakın olan D&R da ki kitapların yerini görevlilerden iyi bilen küçük bi kitap kurdu olan kişide benim.
Bilim kurgu aksiyon macera kitaplarını yutan arkadaşlarının bilim kurgu okuya okuya böyle oldu dediği kızda benim. Tüm kitapları okurum hepsi benim canlarım mantığından yolla çıkmış olmama rağmen dram içeren kitapları okurken annemin en büyük telaşı evi her an su basacak olmasıdır.

Okuduğu kadarda yazan bir kızım. Hayal gücümün sınırlarını daha keşfedemedim bile.

Kalemime acayip güvenirim diyip egoistlik yapamam çünkü kalemime güvenmem şüphe duyarım kendimden. Zaten beni yazar yapanda şüphesiz şüphedir.
Körü körüne yazamam asla ...
Özgünlükten uzak konuların yanına dahi yaklaşmam çünkü ben gerçekten bi yazar olmak istiyorum hikayemin romanımın çok okunması insanların beğenmesi benim için insanların kendi hayal dünyalarında yer verdiği kendiyle özleştirdiği karakterler oluşturmak kadar değerli olmamıştı. Hiç bir zamanda olmayacak zaten...

Quality > Quantity

♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️
  • JoinedSeptember 30, 20132 Reading Lists