bytubi

Herkese merhaba, ŞEBEFRUZ'a bildirim gelmiş olabilir. Üzülerek belirtmek isterim ki Özel Bölüm bildirimi değil. Sadece küçük bir önsöz ekledim, kitabı yeni okuyacaklar için. Fakat bu sözü kitabı halihazırda okuyan veya okuyup bitirmiş olanların da okumasını isterim. Umarım okur ve kafanızda hakkımda oluşmuş olan algıyı yıkar veya oluşabilecek olan algının da önüne geçersiniz. Şimdiden teşekkürler..

ARDENYardimci5

@ bytubi ❤❤❤
Reply

zemherigltp

Kitabını kötü bir kalemle yazdığına eminmisin. Duyguları çok güzel aktarmışsın bize. Kötü kalemin buysa şimdiki kalemini merakla bekliyorum. Şimdi biraz eksikleri söyliyim. Ama bu eksikleri özel bölümler ile kapatabilirsin. 
     .Oktay ve Mira ilişkisine ne oldu
     .Kenan ve Rüya ilişkisine ne oldu
     .Hira nasıl kurtuldu, iyileşti
     .Çığlık şeref yoksununa ne oldu
     .Meral ve Devrim ikilisini merak ettim
     .Ezra Selini Hiraya nasıl anlattı, o bir yıl içinde
     Ben ne çok şey merak ediyormuşum meğer SDLLSLSL. 
     Cidden kalemin çok güzel. Özel bölümlerini dört gözle bekliyorum (zaten gözlüklüyüm sdkskskks) buraya kadar okuduğun için teşekkür ederim ❤❤❤

siyah_cakiltasi

Sevgili yazar kitabını beğendim bazı eksiklikler var lakin yine de güzel kitaptaki diğer karakterler ile ilgili kitaplar da yazacak mısın özellikle de Meral ile ilgili bir kitap yazacak mısın? Çünkü onun hayatını okumayı çok isterim deli dolu, maceralarla dolu bence diğerleri olmasada en azından merali yaz bir de Su'yu

bytubi

@ siyah_cakiltasi maalesef yan karakterler için ayrı bir kitap yazmayı düşünmüyorum. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.. ^^
Reply

MaraWarriorLioness19

Sevgili yazar hikayeyi çok beğendim,genç yaşında yazmış olmana rağmen çok başarılı buldum. Tabi hikayede eksik kalan yerler var okadarda olsun ama benim bir kaç sorum var eğer bunlara açıklık getirirsen çok sevinirim. Soru 1: çığlığa ne oldu, Ezra ile karşılaşmadı larmi? Soru 2: Hira vurulmuştu hikayenin sonunda ve kurtuldu(kurtarma ve sonrasında iyileşme zamanı nasıl gecti)? Soru 3: Ezra karanlık tarafını bırakıp Hirayida alıp ortadan kaybolmak ve izlerini kaybettirmek istiyordu o gerçeklestimi? Budar benim benim sorularım Başarıların devamını dilerim !!!!

bytubi

@ MaralOsmanowa merhaba mesajına bu kadar geç cevap verdiğim için üzgünüm :/ öncelikle çığlık ile Ezra karşılaşmadı. Bahsetmemişim ama Çığlık Ayhanın silahından çıkan kurşun ile öldü. Hiranın kurtulma evreleri üzerine çok düşünmedim dürüst olmak gerekirse. O yüzden orası tamamen sizin hayal dünyanıza kalmış olsun. Ve evet Ezra karanlığı bırakıp aydınlığına kavuştu. Onlar dünyanın herhangi bir yerinde çocukları ile çok mutlular. Arkalarında bıraktıkları karanlık onlardan çok uzak ve önlerinde aydınlık bir gelecek var. 
Reply

askitani

Şebefruzu 3 günde boş olduğum her an okudum ve çok beğendim yazarcığım kalemini git gide geliştirmişsin yeni kitaplarını bekliyor olacağım. Emeğine sağlık ...

14531973gz

Ben Şeberfruz'u bu yıl okumaya başladım hattta bugün bitirdim her ne kadar eksiklikleri olsada beğendim özellikle son bölümlerini .Eksiklikleri var kitabın yoksa çok daha iyi bir kitap olbilirdi bence , mesela neden Kenen ve Rüya'nın ilişkilerinin son durumunu okumadık ,Ezra ve Çığlık neden karşı karşıya gelmedi ,Çığlık' ın sonu ne oldu açıkcası bursürü eksiklik var bence bunlar biraz daha iyi anlatılabilirdi ama benimki sadece kendimce eleştiri düşünüp düşünmemek size kalmış. Yazar Hanım ve bir sey soracağım hatta 2 şey ; 1.Kitabın eski ismi neydi? 
     2. kitabın sonu nasıl ? Hira öldü mü yoksa yaşıyormu ?
     Neden 2 son yazıldı? Bu soruları cevaplayabilir misiniz YAZAR HANIM? Bekliyor olacağım çünkü merak ediyorum .Lütfen cevaplıyabilir misiniz?

14531973gz

@ bytubi anladım teşekkür ederim sorularımı cevapladığınız için .Düşüncelerimi ciddiye aldığınız için de ayrıca teşekkür ederim..
Reply

bytubi

@ 19731453g öncelikle merhaba ️ eksiklikler konusunda çok haklısın, ben de derli toplu bir final olduğunu düşünmüyorum. O dönem çok fazla yoğunluk içeriyordu hayatım ve bu okurlara kötü olarak yansıyordu. Bu yüzden biraz apar topar bir final oldu. Sorularına gelirsek kitabın ilk adı Zoraki Mafya idi. ( Müthiş yaratıcılık biliyorum ) diğer sorunun cevabı ise şöyle, Hira yaşıyor. Aslında iki son yok tek son var. Sadece Hira'nın öldüğü kısım, Hira'nın kendi yazdığı kitabın sonu. Asıl kitabın sonu Erdem çiftinin mutluluğu ile bitiyor. :) Umarım anlaşılmışımdır.
Reply

wbeyzall

Bir şey sorabilir miyim şebeffruzu 2 kere okudum ve çok beğendim ama elime alıp okumayi çokk istiyorum kitap olacak mı?

wbeyzall

@ byzxw00 yaaaa üzüldüm ama olsun burda da okumak çok güzel cevapladığınız için teşekkür ederim:)
Reply

bytubi

@ byzxw00 hayır, Şebefruz tüm hakları tarafımca saklı tutulmak suretiyle bu platformda sizlerle birlikte olmaya devam edecek. :) 
Reply

beyazpapatyaa18

Şebefruz seneler evvel okuduğum bir kitaptı hâlâ aklımda hatta bugün tekrar aklıma geldi ve yeniden okumaya başladım:)yine onun gibi bir hikâye yazar mısınızzz :)

wbeyzall

@ irem0927373 evet şebefruz kadar güzel bi kitap dah okumak isteriz 
Reply

irem0927373

Ayyy yazsan keşke okumayı çok isteriz
Reply

bytubi

@ beyazpapatyaa18 yeni bir kaç kurgum var fakat bilin bakalım kimin eli yazmaya gitmiyor :) :) 
Reply