Kendimi bildim bileli kitap okuma aşkıyla doluyum. Beni yeni kitap veya gezilecek yeni yerler arayışında bulmanız büyük bir olasılıktır. Üstelik bu arayışıma not defterim ve yakınlarımda bir kitap olmadığı zamanlarda bile telefonumda hazır bulunan e kitaplarım da eşlik eder. Sabahattin Ali'nin de dediği gibi: "Bir kitabı okurken geçen iki saatin ömrümün birçok senelerinden daha dolu,daha ehemmiyetli olduğunu fark edince insan hayatının ürkütücü hiçliğini düşünür ve yeis içinde kalırdım." Bir de Wattpad'e olan bağlılığımın etkileyici olduğu kadar endişe verici olduğunu da söyleyebilirim. 

Unutmadan ben de Wattpad elçilerinden birisiyim. Wattpad ya da Wattys ile ilgili herhangi bir sorunuz, sıkıntınız ya da şikayetiniz olduğunda lütfen, bana gelmekten çekinmeyin. Elçilerle ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için @AmbassadorsTR profilini ziyaret edebilirsiniz.
⍨ ⍨ ⍨
𝐇𝐢, 𝐖𝐚𝐭𝐭𝐩𝐚𝐝𝐝𝐞𝐫𝐬!
I'm a Senior Wattpad Ambassador, working on Content and Data team, also @WattysTR lead. If you have any questions or need help, please don't hesitate to contact me.

Born with a severe case of bibliophilia. Currently enjoying fresh air in Turkey, I dreaming of the hot and dry Italy. More than anything else though I love learning new languages, new people and exploring new places.

At present, I help people get to learn, use and love Orange World of Wattpad. And when I'm not philosophizing, I'm full-time hunting stories.

𝒩𝑜 𝓂𝒶𝓉𝓉𝑒𝓇 𝓌𝒽𝒶𝓉 𝒶𝓃𝓎𝒷𝑜𝒹𝓎 𝓉𝑒𝓁𝓁𝓈 𝓎𝑜𝓊, 𝓌𝑜𝓇𝒹𝓈 𝒶𝓃𝒹 𝒾𝒹𝑒𝒶𝓈 𝒸𝒶𝓃 𝒸𝒽𝒶𝓃𝑔𝑒 𝓉𝒽𝑒 𝓌𝑜𝓇𝓁𝒹.
  • Fraser's Ridge
  • JoinedApril 30, 2013


Last Message
bloodnettle bloodnettle Dec 31, 2019 05:53PM
İşte yeni bir yıl derken geçtiğimiz yılı acısıyla tatlısıyla anılarla içimizde saklayacağız. Eskimiş koca bir yılı daha geride bırakırken yepyeni umutlar, beklentiler olan yeni bir yılı kucaklamanın...
View all Conversations

Stories by Sevgi
Lahza ✓ by bloodnettle
Lahza ✓
"Hayatımda iki büyük kaza geçirdim; biri Diego'ydu ve diğeri ise, bir tren az daha beni öldürüyordu. Die...
ranking #16 in biyografi See all rankings
Şah ✓ by bloodnettle
Şah ✓
Yirmi birinci yüzyılda akıl almaz teknolojisiyle yetiştirilen, dahi ve üstün el becerisiyle tanınmış iki adam...
ranking #45 in şah See all rankings
Ben, Sen, O... ✓ by bloodnettle
Ben, Sen, O... ✓
Bu bir hikaye: - Kayıp. Çaresizlik. Korku. İhanet. Nefret. Öfke Ama sadece acı değil: - Cesaret. Aşk. Arkadaş...
ranking #240 in thevampirediaries See all rankings
5 Reading Lists