𝐇𝐢, 𝐖𝐚𝐭𝐭𝐩𝐚𝐝𝐝𝐞𝐫𝐬!

Born with a severe case of bibliophilia. Currently enjoying the fresh air in Turkey, I dreaming of the hot and dry Italy. More than anything else though I love learning new languages, new people, and exploring new places.

At present, I help people get to learn, use, and love Orange World of Wattpad. And when I'm not philosophizing, I'm full-time hunting stories.
⍨ ⍨ ⍨
Kendimi bildim bileli kitap okuma aşkıyla doluyum. Beni yeni kitap veya gezilecek yeni yerler arayışında bulmanız büyük bir olasılıktır. Üstelik bu arayışıma not defterim ve yakınlarımda bir kitap olmadığı zamanlarda bile telefonumda hazır bulunan e kitaplarım da eşlik eder. Sabahattin Ali'nin de dediği gibi: "Bir kitabı okurken geçen iki saatin ömrümün birçok senelerinden daha dolu,daha ehemmiyetli olduğunu fark edince insan hayatının ürkütücü hiçliğini düşünür ve yeis içinde kalırdım." Bir de Wattpad'e olan bağlılığımın etkileyici olduğu kadar endişe verici olduğunu da söyleyebilirim.

𝒩𝑜 𝓂𝒶𝓉𝓉𝑒𝓇 𝓌𝒽𝒶𝓉 𝒶𝓃𝓎𝒷𝑜𝒹𝓎 𝓉𝑒𝓁𝓁𝓈 𝓎𝑜𝓊, 𝓌𝑜𝓇𝒹𝓈 𝒶𝓃𝒹 𝒾𝒹𝑒𝒶𝓈 𝒸𝒶𝓃 𝒸𝒽𝒶𝓃𝑔𝑒 𝓉𝒽𝑒 𝓌𝑜𝓇𝓁𝒹.
  • Fraser's Ridge
  • JoinedApril 30, 2013


Last Message
bloodnettle bloodnettle 13 hours ago
Merhaba, Wattpad severler!Büyük bir heyecanla beklediğimiz Wattys 2020 @WattysTR profilinde BAŞLADI! Yaratıcılığınızı göstermenin, sesinizi duyurmanın ve muhteşem ödüllerin sahibi olmanın tam zaman...
View all Conversations

Stories by Sevgi
The Day It All Began by bloodnettle
The Day It All Began
Summer girl Liana Zenna finds herself in Andre Pearce's Free Spirits Community the day she decides to pursue...
Lahza by bloodnettle
Lahza
"Hayatımda iki büyük kaza geçirdim; biri Diego'ydu ve diğeri ise, bir tren az daha beni öldürüyordu. Die...
Şah  by bloodnettle
Şah
Yirmi birinci yüzyılda akıl almaz teknolojisiyle yetiştirilen, dahi ve üstün el becerisiyle tanınmış iki adam...
+2 more
5 Reading Lists