benligimeithafen

seninle tanışalı 2 yıl oldu.

benligimeithafen

suçlu bulunuyorsun.
Reply

benligimeithafen

giden sen değilsen kavruluyorsun yüreğinde acıyla.
Reply

benligimeithafen

mesela bende gülerdim, çok konuşur, saatlerce aynı konudan bahsedebilirdim.
          ama bir şeyler oldu sonra, gerçi bir şeyler hep oluyordu ama ben geç farkettim işte, bazı konuları aşamadım, bazı şarkıları susturamadım, bazı cümleleri unutamadım ve kalbimi yaşanmışlıklardan arındıramadım. çok umut ettim umut olamadım. çok şey sayıkladım, kimse anlamaya çalışmadı. sonra sustum hep öyle olur ya zaten.

benligimeithafen

meçhul ümitlere inanmadığım an, beni kurtaracak şeyin ne olduğunu bilmek istiyorum. ümit etmek bile az. emin olmak ihtiyacı. yalancı istikbalin şüpheli vaatlerine değil, teminatına ve senedine ihtiyacım var. halbuki o vaat bile etmiyor ve kendisine beni nasıl karşılayacağını sorduğum vakit, korkunç bir dilsizlikle susuyor.

benligimeithafen

"bazen insanlar sizi bazı hislere mahkum bırakıp öylece çıkar hayatınızdan. geriye dönüp baktığınızda geçmişte kalsa da her şey, içine sıkışıp kaldığınız duygulardan kurtulamazsınız. tıpkı kendini tamamen size teslim eden bir kuşu kafese koyduktan sonra ormana bıraktığınızda onu özgür kılmış olmayacağınız gibi..."

benligimeithafen

şimdi sen yoksun ağlıyoruz arkadaşlarımla, ağlıyoruz bulutlarla. yağmur yağıyor mu oraya bilemeyiz ama biz ağlıyoruz piraye. bu balık nefes alıp verdiği suyun altında boğuluyor, bu kelebek ölümü dört gözle bekliyor. o balık nerede boğuluyor biliyor musun? önümdeki beyaz sayfalara haykıramayıp yutkunduğum, içime ağlayıp içimde biriktirdiğim denizin içinde boğuluyor. bu kelebek intihara kalkışıyor. bırak bir hata yapma hakkım olsun. yaşadığım denizde can veriyorum. kalemim kan kaybediyor, kalemim ağlıyor piraye.

benligimeithafen

ben kendimden gidemem biliyor musun? çünkü kendimden başka evim yok. ben her zaman otururum o kapının yamacına ama o kapıdan çıkamam. başka bir evim olsun da istemem çünkü bilirim ki seversem birini ve evi kendimden çok severim ve ben bir daha kendime uğramam, uğrayamam. bu yüzden birini sevmek intihar bana göre.