baeluvcake

W poniedziałek 09.10.23, wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży, wattpadowy Igniter zostanie zaktualizowany. Znikną wszystkie rozdziały (w tym również prolog i epilog), a dodane zostanie 5 pierwszych rozdziałów wersji papierowej, czyli życie Chase'a w latach 2002-2008.

natkamistrz

❤️❤️❤️❤️
Reply

SiriNixa

Hej! Zachęcam do czytania i komentowania mojej na bieżącą pisanej książki. 
     
     „Dwójka kolesi, Jedna dziewczyna. Którego wybierze"
     
     
     17 Letnia Valeria Marley Dowiaduje się, że się przeprowadza z Londynu Do Asheville w Karolinie północnej. Co oznacza, że musi porzucić dotychczasowe życie. W nowej szkole zmuszona jest zasiąść w ławce razem z nieśmiałym chłopakiem- Dean'em Falconsem który się prawie nigdy nie odzywa, a cała klasa ledwo pamięta jak ma na imię. Dziewczyna ustawia sobie za cel zapoznanie się z chłopakiem. Gdy Na korytarzu w szkole dostaję zaproszenie na imprezę od Popularnego szkolnego koszykarza - Chestera Hastinga. 
     
     Czy jej się uda? 
     
     Tego dowiecie się czytając „Plane to the Heart"
     
     https://www.wattpad.com/story/342472610?utm_source=ios&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details&wp_uname=SiriNixa&wp_originator=Sh4MY09Pl4uaIP6Avdoym7gPYowpZdJ385V1GQkMhLE12PVwAClrB14tdVekdmf3E3SkG9BOz0eA3gqoS1OWk14gPGQZMZVW1%2FkIxHURgdhzxxiGjGiTeK28mr4wr%2F0f

nadus_autorka

Hejka! Nie testowałam jeszcze „sposobu” promowania się na tablicy u innych, jednak teraz chce tego spróbować i zobaczyć czy faktycznie działa! 
     
     Zapraszam serdecznie do dodawania do bibliotek mojej książki „Everybody Love You”, która (moim zdaniem!) zasługuje na większy rozgłos wśród bookmedii! 
     
     Na razie wstawiłam tylko zapowiedź, jednak od grudnia zacznę wstawiać rozdziały! Bardzo zapraszam❤️ 
     
     https://www.wattpad.com/story/348397696?utm_source=ios&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details&wp_uname=nadus_autorka&wp_originator=%2BFoOwqHl70qX3mtYVbEsGvB9eFhLTJtJw0WZneg6sUysasPMmZQGQt3VmgNycpzm2tSOzYojd5SzZ8dW7qcB9SZVLy7s2E%2BdujfEpJG6e48IorEtRXvW8hN1Y2c67c3w

apparitio

hejka!
     
     jest to reklama, jeżeli cię ona irytuje to bardzo przepraszam i oczywiście możesz ją usunąć 
     
     Drogi czytelniku, 
     chciałabym Ci zaprezentować książkę, od której nie będziesz mógł się oderwać. Póki co dostępny jest tylko Prolog i Rozdział 1, ale mogę Ci obiecać, że jest na co czekać!
     
     Adeline Scott to szesnastoletnia dziewczyna mieszkająca na obrzeżach Nowego Jorku. Jej życie określane jest mianem nudnego, jednak ona już dawno się do tego przyzwyczaiła. Co noc od obowiązków, lęków i szarej codzienności ratuje ją tajemniczy chłopak z jej snów. Adelina nie zna jego imienia i dobrze wie, że istnieje on tylko w jej głowie, jednak jak wiele się zmieni, gdy pewnego zimowego wieczoru się spotkają?
     Jeśli Cię zachęciłam, to śmiało klikaj w link poniżej, po więcej!
     
     https://www.wattpad.com/1397319146?utm_source=ios&utm_medium=link&utm_content=share_reading&wp_page=reading_part_end&wp_uname=apparitio&wp_originator=%2FvNGrB%2F5lmPVgi0KvryZePCiyx3IDKGzRkrGSWKkcstVSg1%2FCkU5lDolc3EIQo%2BDRHdTU7XVcr0k%2FXJjeuy8NyySq2eBrIHfCHXJQ%2BwZwe6gSfNlFiv74%2BLSuKQURzOE

antyKoVVianka

Wszyscy mają sekrety.
     Pytanie brzmi: jak dobrze skrywają swoje tajemnice?
     Jak długo potrafią oddychać pod maską, którą zakładają na co dzień?
     Jeden wieczór na zawsze odmienia losy kilku osób. Wkrótce odkryją, że zostali wplątani w sieć kłamstw i mroczną intrygę. Nieświadomie stają się pionkami w niebezpiecznej grze. 
     Zakazany owoc okaże się zatruty.
     Tajemniczy , pełen napięcia, wciągający - Pierwszy tom serii Under The Mask - Somnium. 
     Zapraszam!
     https://www.wattpad.com/1386727130-somnium-vol-1-p%C3%B3%C5%82-roku-wcze%C5%9Bniej

baeluvcake

W poniedziałek 09.10.23, wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży, wattpadowy Igniter zostanie zaktualizowany. Znikną wszystkie rozdziały (w tym również prolog i epilog), a dodane zostanie 5 pierwszych rozdziałów wersji papierowej, czyli życie Chase'a w latach 2002-2008.

natkamistrz

❤️❤️❤️❤️
Reply