•pineapple flavored lollipops•Laughter• Bubblegum• Sweater Weather• Beige and purple• Bad puns• Scented candles• Anything vanilla flavored• Tattoos and dimples.

Lets talk about mental health
https://youtu.be/gkZiBnL0h7Y

instagram ~https://www.instagram.com/anisagongo
  • JoinedMarch 5, 2017


Last Message
anisablues anisablues Oct 30, 2017 06:58PM
cfare ka te keqe me djemte qe jane ne depresion? Te gjithe mendojne se vetem vajzat vuajne dhe ato kane zemer por jo eshte shume gabim. Eshte me shume se kaq, ka dhe djem qe thyhen, qajne per dashuri...
View all Conversations

Stories by chaos
Djemt E Varrezave by anisablues
Djemt E Varrezave
Skllaveria e njeriut ndaj ankthit, te qenurit midis te jetuarit me pendes apo vdekjes per te shpetuar dhe lu...
ranking #5 in depresion See all rankings
Maybe that Lambo wasn't for me\\shqip by anisablues
Maybe that Lambo wasn't for me\\sh...
Highest Ranking #1 in Albanian Pasi imazhi i "Lamborghini" dhe ylli i garave Logan Waiter ndahet ng...
ranking #2 in depression See all rankings