Kurre mos me krahaso me te tjeret sepse un jam thjesht Un. Respektoj ata qe me respektojn. Me plq shakat por ato qe nk prekin dhe ulin personalitetin tim. Nk me plq te luaj me ndjenjat e te tjereve dhe prandaj ne shumicen e rasteve i them gjerat troc ashtu si i mendoj dhe pretendoj te mi thon gjithashtu troc. Nk me plq te gjykoj jeten e te tjereve por nk lejoj te gjykojn as jeten time. Jam me mendimin qe duhet te bejm ne jet ate qe na ben te lumtur dhe jo ate qe duhet ber, jeta eshte shum e shkurter per tu mar me gjera pa vler ndaj nk keqkuptohem kollaj. Nk dua tja di kush ka lek e kush nk ka ,secili i ka per vete. 
Urrej ata njerez qe mburren per pamjen fizike dhe per pasurin qe mund te ken. Nk jam perfekt dhe nk dua njerez perfekt ne jeten time, dua njerez te vertet. Nk ndryshoj per asnje ne bote ,kush me do me pranon per kete qe jam......
  • ne nje botë pa vuajtje 😔
  • JoinedJune 6, 2016Last Message
adelajda1 adelajda1 Jun 14, 2021 04:56AM
U plaka mi goca, xp+20 e ca sot xp.Gëzuar ditëlindjen vetja ime, mos ndrysho se te dua keshtu sic je..Ps.e di qe jam e çmendur mos u lodhni te ma thoni xp.
View all Conversations

4 Reading Lists