Cześć, mówią mi Charlotte. Wattpad traktuję jak pasję. Nie piszę tylko na ilość, liczy się dla mnie jakość. Jednakże wyjątkowo cenię sobie regularność, a więc rozdziały mojej aktualnej książki wychodzą co dwa tygodnie w niedzielę. 

Do mojego stylu pisania trzeba się przyzwyczaić. Mój sposób tworzenia jest dość specyficzny i charakterystyczny, bo ja po prostu kocham mieszać. Uwielbiam wprowadzać w błąd i ciągnąć coś, co w ostatniej chwili okazuje się czymś zupełnie innym. Rozbudowana akcja, która rozwija się i kończy, intrygi, podłe kłamstwa i najmniej przewidywalne zakończenia to moja druga natura. Potrafię obrócić coś całkowicie do góry nogami.

Kocham sztukę manipulacji i można zauważyć, że mało rzeczy piszę wprost. Często są to mylące opisy lub wyobrażenia bohaterów. Nie zwracacie na to uwagi, a naiwnie wierzycie w swoje domysły, dlatego nie możecie zarzucać mi perfidnego kłamania, gdy ja po prostu nauczyłam się manipulować słowem.

Pisząc, staram się jak najlepiej pokazać wam emocje, wprowadzić was w fabułę i pozwolić przeżywać historie wraz z bohaterami. I właśnie w momencie, w którym myślicie, że zaczyna dziać się dobrze, ja potrafię zniszczyć wszystko jednym słowem.

Wiele osób może powiedzieć, że jestem bezwzględna, nie mam skrupułów i nie stosuję się do reguł, a granic mojego sadyzmu nie zna nikt. Nie stosuję się do reguł, bo Wattpad to jest gra. Gra, w której to ja dyktuję zasady i to ja sprawuję moc bezgraniczną.

Jednakże najważniejsi w życiu autora jesteście wy, czytelnicy. Stali bywalcy naprawdę widzą, że staram się stwarzać pozytywną atmosferę w sekcji komentarzy. Każdego nowego komentatora witam i staram się utrzymywać z nim kontakt za każdym kolejnym razem, gdy się odzywa. Zależy mi na was, bo bez was nie istnieję.

Będzie mi wyjątkowo miło, jeśli na twoim profilu pojawi się mój hasztag - #MałeGnojkiSzarloty

Dzięki, że tu jesteś. Naprawdę wiele dla mnie znaczysz.
  • otchłanie piekieł
  • JoinedNovember 28, 2017

Following

Last Message
_charlotte_smith_ _charlotte_smith_ Apr 11, 2021 12:47AM
Hej, słonka, sprawa jest. Ani dziś, ani za tydzień rozdział MW się nie pojawi, także zobaczymy się dopiero 25.04. Nie chciałam odwoływać publikacji, ale jestem aktualnie strasznie zalatana, szczegól...
View all Conversations

Stories by Charlotte Smith
Podziwiaj, co ze mną zrobiłeś, Severusie | Sevmione by _charlotte_smith_
Podziwiaj, co ze mną zrobiłeś, Sev...
Każdy pamięta wojnę o Hogwart. Słynne starcie pomiędzy zwolennikami Czarnego Pana i przyjaciółmi młodego Wybr...
ranking #90 in tęsknota See all rankings
Mimo Wszystko | Draco Malfoy by _charlotte_smith_
Mimo Wszystko | Draco Malfoy
Draco Malfoy? Pamiętam go. Ślizgon, ale tylko w teorii. Nie pasował do nich, był za słaby. Nazywali go też Śm...
ranking #5 in zło See all rankings
Ofiara | One Shot by _charlotte_smith_
Ofiara | One Shot
Na świat trzeba patrzeć w każdy sposób i z każdej strony. Zawsze bowiem patrzymy na marionetkę, a nie na ręce...
ranking #22 in ofiara See all rankings
5 Reading Lists