Tombik  ^_^
15.05.1998
  • Tirana
  • JoinedJune 19, 2018Last Message
__aldena __aldena May 19, 2021 07:33PM
HEY PPL.Ju kerkoj ndjese te gjitheve qe po e ndiqnin historine MARGARET por me duhet ta bej unpublish per shkak se vajza e historise hoqi dore dhe nuk e do me historine. Ju premtoj qe do perpiqem t'i...
View all Conversations

Stories by Aldena Lamçe
PSE TY? by __aldena
PSE TY?
Gjithmone kur ulesha neteve mendoja te ardhmen sic shumica e vajzave bejne. Imagjinojne veten te plotesuar. T...
ranking #128 in dashuri See all rankings
JETE E RE by __aldena
JETE E RE
Shume nga ju e dine shprehjen "Dite e re, Fat i ri. Epo per mua funksiononte ndryshe. Dite e re. Qytet i...
ranking #10 in dram See all rankings
PA FAJ by __aldena
PA FAJ
HISTORI E VERTETE Me mire te vdisja nderkohe qe isha gjalle se sa te jetoja nderkohe qe kisha vdekur. Kisha n...
1 Reading List