Waiting for something who will never happening... 🙂


16.7.2018- my most happiest day 😇

In love, with money, cars, travelling, chocolats and ..... (nobody 🤓)

I love to be in England 🇬🇧

Love?
Akoma se ka gjetur rrugen tek une 💎

@sailor_mars7 , @moonchild-01 my sisters ❤❤

@Bibi12774 - Kunata e ardhshme ❤


Follow me in instagram: Golden__roses00
  • JoinedAugust 2, 2020


Last Message
_Cinderella-15 _Cinderella-15 Jan 19, 2022 06:17PM
Jeta kalon shume shpejt  e sa me shume te rritesh aq me shume mall ke per kohen e humbur te cilen nuk e kthen dot pas. Jeta na con neper shtigjet e saj te pafund, here te ngushta e te erreta e here t...
View all Conversations

Stories by Cinderella
Just Love Me by _Cinderella-15
Just Love Me
Rastesite nuk ekzistojne, dicka ndodh gjithmone per nje arsye. Ka nje arsye pse ne kemi ardhur ne jete,ka nje...
ranking #1 in krim See all rankings
REDIOLA by _Cinderella-15
REDIOLA
Nje femer e fuqishme por me nje moshe shume te vogel detyrohet te mbaje mbi supe peshen e shume ngjarjeve. Pa...
ranking #1 in para See all rankings
My Mafia Boy by _Cinderella-15
My Mafia Boy
Gloria, nje vajze naive dhe e bindur punon si sherbyese ne shtepine e mafias me te madh te Rusise. Por jeta e...
ranking #5 in story See all rankings
5 Reading Lists