❝Kişilerin en ufağı bile geleceği değiştirebilir.❞
-Işığın leydisi, leydi Galadriel-

Kitaplarımda ya da sayfamda reklam yapmayın lütfen. Ayrıca kitabımda olan olayları, kişilerin adlarını, fiziksel ya da zihinsel hallerini, her türlü cümleyi başka kitaplara benzetmeyin. Bu platformda bir sürü aynı olay, aynı ad ve yaşanmışlıklar olabilir ama bu başka bir kitaba ya da karakterine benzeteceğiniz anlamına gelmiyor. Bu, benim ve diğer kitabın yazarının canını sıkabilir. Şahsen ben bu tarz yorumları görünce canım sıkılıyor ve yazma isteğim gidiyor. Sizden ricam bu tarz şeyleri kitaplarıma yazmayın, hiçbirimizin canı sıkılmasın<3

Özel hayatımda ya da yazdığım kitaplarda bazı ince çizgilerim vardır. Cinsiyet ayırt etmeksizin aldatmaya kesinlikle karşıyım, eğer kitaplarımda yazıyorsam, o aldatan kişi mutlu olamaz. Ayrıca şiddete de kesinlikle karşıyım, eğer bunu da kitaplarımda yazıyorsam, bilin ki o şiddet uygulayan kişi asla mutlu olamaz. Mutsuz sonlardan nefret ederim, ama gerektiğinde yazmaktan da çekinmem.

Pinterest linki: https://pin.it/5s0SnKt Takibe alınız, bölüm alıntıları ve spoileri paylaşıyorum.🍀
  • JoinedOctober 15, 2020


Last Message
YaPrak_KiZ YaPrak_KiZ Nov 03, 2023 09:10PM
Çikolatalı Süt / Texting kitabını en kısa zamanda final yapmaya karar verdim. Bu yüzden bölümler gelmeye başladığında zaman atlamaları olacaktır ve birkaç bölüme de final yapılacaktır.
View all Conversations

Stories by Always
ÇİKOLATALI SÜT / TEXTİNG  by YaPrak_KiZ
ÇİKOLATALI SÜT / TEXTİNG
*Reklam yapmayın, siliyorum.* . 0538**: Hadi kafayı bulalım 0538**: Aç bi çikolatalı sütü, dik kafaya 0538**:...
ranking #2 in kurgu See all rankings
HİRA - GERÇEK AİLE by YaPrak_KiZ
HİRA - GERÇEK AİLE
**Reklamları siliyorum.** **Kitaba ön yargısız başlamanızı öneririm.** . 17 yıl... Tam 17 yıl, hayatım boşun...
1 Reading List