We_are_together

Hii 
     	Si jeni? Pas një kohë shum te gjat përsëri U ktheva në watt ❤️ 

We_are_together

@Sonn_is2 mirëse ju gjeta 
Reply

Sonn_is2

@We_are_together mirse erdhe
Reply

justmyselfffff

@We_are_together 
     	 Hahaha❤
Reply

We_are_together

~Po të mësoj diçka që ti s'di ta bësh, ndërsa unë po, e kështu, kur të mos jem më, do t'a bësh dhe do të të kujtohem unë~
     
     (Një frazë e vogël që kur e lexova me la një ndjesi unike)

We_are_together

Ready to have a glow up in my life

We_are_together

Ndonjëher duhet të shohësh në ujin e turbullt e të mundohesh të dallosh se çfare ai pasqyron.
     
     Ndoshta ajo është përgjigja që ti po kërkon ,ajo çfare sytë e zemrës duan të gjejnë.
     
     (Si e kuptoni ju këtë që unë kam shkruajtur?) 
     Jam kurjoze të dij këndvështrimin tuaj

We_are_together

@blue__universe1 Po shume e saktë..ndonjër aty në detin e turbullt,Ateher kur jeta duket e trazuar...ai mund të jet pikërisht çasti që ti gjen atë çfar vërtet dëshiron.Ndjek zemrën sepse vetëm me syt e saj mund të shohësh në ujin e turbullt ❤️
Reply

We_are_together

@dashniperjeten Ja që Bruna sapo e shkruajti.Mos u befaso , fundja nuk më njeh ..
Reply

blue__universe1

@We_are_together Uji është i kaltër. Në dukje, e kaltra është vetëm një fjalë dhe vetëm një ngjyrë. Të shohësh në brendësi të se kaltres do të shohësh ëndrrat. Ndonjëherë, jeta merr një kthesë të papritur dhe ti nuk arrin ta dallosh ku është rruga e saktë. Përpiqesh, por s'e gjen. Mundohesh. Të shohësh ujin e turbullt është të notosh pa fund detit të oqeanet. Të shohësh ujin e turbullt është të përpiqesh të gjesh jo fundin e botës, as fillim e saj, por atë që do. Të shohësh ujin e turbullt, të gjesh përgjigjet që do. Pasqyrimi është tregim i realitetit. :) 
Reply

blue__universe1

Bruna,je nje vajze shume e dashur dhe e mire.Ia vlen te te kisha shoqe ty dhe te kam shume xhan.Nese nje dite do te me thoshnin se kush ka qene shoqja jote dhe ke kohe qe nuk flet me te,do te thoja emrin tend.Faleminderit qe ke qene me mua perhere dhe me ke ndihmuar ashtu si ti dije.Shprehja e shoqes tende ka qene nje prej atyre qe me ka ndihmuar me shume "gjithmone ka nje gome per te fshire gabimet".Faleminderit edhe njehere qe ishe per mua,me mua.Qofsh gjithnje e lumtur me A-ne hahah nese nuk do te ta them emrin e tij dhe qofshi te lumtur te dy.Te kam shume xhan. ❤️

We_are_together

@blue__universe1 Shënim:Jam ende shoqa jote dhe do të jem gjithmonë këtu për ty.
      
      "Nuk do të kesh një gom për të fshir gabimet por gjithmon do të kesh një lapes për t'i ndrequr ato" dhe me bëhet shumë qejfi që të kam ndihmuar sadopak.
      
      Edhe un të kam shum xhan ty sweety.Shume faleminderit për fjalët e bukura dhe une uroj që ti te realizosh ëndrrat e tua e të jesh gjithmonë e lumtur❤️
Reply

We_are_together

Why do we dream? 
     
     

We_are_together

@anime_0000 Po enderrat na ndihmojne te realizojme ate cfare duam.Por ato shpesh nuk realizohen duke mbetur ne sirtar.Ose me kalimin e kohes enderrat ndryshojne.A nuk eshte e cuditshme qe ne gjithsesi prap enderrojm? 
Reply

blue__universe1

@We_are_together Kemi lindur me ëndrra dhe me ëndrra duhet të vazhdojmë. Ëndërrojmë se ndihemi më mirë, ëndërrojmë për të arritur çka vërtet duam. Ëndërrojmë për të arritur majat. 
Reply

We_are_together

Ti nuk me kerkon asgje!. 
     Por meriton gjithcka!!.❤❤