Allah ❤
12 Nentor

Welcome ne bion time.
Quote Vitit nga une eshte:
~°Zhgenjimi eshte per njerezit 👥 ashtu sic eshte kocka per qenin ~° 🐩💀

Pandora & Olimbi-->BFF✨☯️

Hëna është lumturia e shpirtit tim🌙 ndërsa dielli është drita që nxierr në pah cilësit e këtij shpirti🔆

Ruby means 💎 gem stone but Rubi as a human means a person who live her life like she want to live🤤.

-E embel po aq sa e tharte.😣
-Shenjen e dashurise kam limonin jo zemren.🍋
-Enderrimtare kokforte
-Ambicioze e papare😎
-Krenare deri ne majat e qiellit🤗
-E ftohte por festive.🥶🥳
-E turpshme por e lire.👼
-Agresive por e bute.💁🏻♀️
-E stresuar por me nje buzeqeshje.😐😁
-Muslimane por dashuruesja e te gjitha feve te tjera. 🕌💒
Soo, cfaredolloj feje qe te keni nuk bej diferencime, rendesia eshte besimi tek Zoti.🤲🙏

Nje femije dimri❄ me nje dashuri te zjarrte per shiun⛈ sidomos me vetetima.

Gjithcka ne jete ndodh per nje arsye dhe merzitja prandaj sfidoje veten dhe tregoje se sa te vlen koka.

Ki besim ne vetvete, askush nuk beson tek ty aq sa beson ti ne veten tende qofte ne menyre te fshehte.

Buzeqesh dhe mes dhimbjes sepse jemi pjese e kesaj bote per tu sprovuar😁✨✨

Uroj te jesh mire...❤
  • JoinedJanuary 27, 2019Last Message
Shtriga_cool Shtriga_cool Jun 08, 2021 11:54PM
Nje pyetje me mire coveri i "Inside Love" tani apo sic ka qene ?
View all Conversations

Stories by ✨𝑵𝒊𝒎𝒇𝒂 𝒓𝒐𝒛𝒆✨
Inside Love by Shtriga_cool
Inside Love
Ajo ishte flutura e ferrit te saj ndersa ai ishte heroi i endrrave te saj. Ador nje vajze 20-vjecare e mbyllu...
ranking #5 in drame See all rankings
Ndoshta ska nje fund per ne...✔ by Shtriga_cool
Ndoshta ska nje fund per ne...✔
Completed story ✔ Start with a laugh and finish with a drama E di cfare...Te jesh e cmendur nuk eshte keq mad...
ranking #237 in dashuri See all rankings
Ti do te jesh fundi im ✔ by Shtriga_cool
Ti do te jesh fundi im ✔
Perfunduar ✔✔✔ Start with a drama and finish with a happy ending... Eljesa P.O.V Nese mendoni se jeta e nje v...
ranking #3 in romantik See all rankings
1 Reading List