Shoanleer

Film Tavsiyelerim (SY) - 75.Bölüm Nobody (Önemsiz biri) bölümünü yayımladım.
     	https://www.wattpad.com/1073047296-film-tavsiyelerim-sy-75-nobody-%C3%B6nemsiz-biri

twxlebus

Koşmaya devam ederken ayağımın bir yere takıldığını hissetmem ve bir çukurun içine düşmem bir olmuştu. Tüm mezarlığı kaplayan o korkunç ses hâlâ devam ediyordu. Takip ediliyormuşum gibi hissediyordum. Derin derin nefesler alarak sakinleşmeye çalışırken gölgenin gitmesi için bildiğim tüm duaları ediyordum.
     
     Çukurun içine hafif bir şekilde uzanıp gölgenin gitmesini bekledim. Ne kadar orada öylece bekledim bilmiyorum. Kaç saat, kaç dakika veya kaç saniye ama artık uyku yavaş yavaş bedenimi sarıyordu. Bedenim uyuşmuş, sanki birini beni buraya bağlamıştı ve gitmemi istemiyordu.
     
     Göz kapaklarım artık bir beton kadar ağırlaşıp kapanmaya başlarken kafamın üstünde bulunan gölgeyi biçimlendirmeye çalışsam da başaramamıştım. Ondan sonra ise tüm bedenimi sanki bir uyku sarmıştı ve uykuya dalmıştım.
     
     Belkide bir uyku değildi?
     .
     Merhaba biliyorum belkide reklamlardan sıkıldın ama wattyde anca böyle büyüyebiliyor insan arkadaşımın kurgusuna destek olur musun?
     
     https://www.wattpad.com/story/254863941?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=AyelaEfla&wp_originator=ITJEBZAVe2Vmd0WpxIYb4fk9ZWMpghJKK1rybYYg1fsGglq5eqivCwACUSpjz9xL5wQLVIEUDSAnQpD0Zqu%2BnwqssCqeWu8F4VwFoD0VR74%2Ftk4EdV0njyA9dGTbff7r

Bus427

Selam bende bir kitap yazmaya başladım adı KÖZ eğer ilgilenirseniz profilimde bulabilirsiniz şimdilik 4 bölüm var. Yorumlarınızı beklerim olumlu yönde eleştiriyede açığım.

lalweff

Benimde kitabımı okuyup beğenirsen keşfedilmemiş yazarlara ekler misin 11 bölüm yayımladım fakat okumalarım çok az kitabının adı beni de yanına çağırdı profilime bakarsan bulabilirsinn

_Duxp_

"Keşke bazen herkes gibi bir hayatımız olsaydı," Dedim sıkıntılı bir nefes verirken.
     "Ama biz herkes değiliz," dedi o da uzaklara bakarken. Ona bakarken güldüğünü ve gözlerinin parladığını gördüm. Bazen beni tek anlayan bu kız oluyordu ve ona sahip olduğum için gerçekten çok şanslıydım.
     
     https://www.wattpad.com/story/314463061?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=_Durunuz_&wp_originator=6rFbSShZ2wazuDOk7oMEv2L1kAFRlF9FTyq1UdY6CoEbDrkJQFu4iRpGvO9rwqOI48O%2BG2HlVhPe6YQK1k%2FsBLZzVvv0Icgx04ckJyYF%2FLPgZwYXalV1Dv6S2pWKc4mZ
     

Sesiz_Galaksi