Yo! ✋❤

Ben Evrim,
İnsanlar tarafından daha çok tatlı kız kategorisine giren biriyim. Hem hiperaktif hem de üşengeç olmayı başardığım söylenebilir. Konuşmayı severim , çoğu zamanda çok konuştuğum söylenir ama birisi bir şeyler anlatırken en dikkatli dinleyen de ben olurum çoğu zaman. Dışarda sosyal evde asosyel olarak bilinirim.

Tuhaf ve çocuksu hareketler yaptığımda olur . gülmeyi abartmış ve yüz şekli haline getirmiş olup gergin ortamda kendini tutmaya çalışan o şahsım /_\ -ki başarabildiğim de söylenemez-. Insanların gereksiz bulduğu şeyler daha çok dikkatimi çeker ki bunun Tuhaf haraketlerimin nedeni olduğunu söylen birçok arkadaşım var.

Anime izlemeyi ve Manga okumayı severim. Anime de nerdeyse izlemediğim kalmamasına rağmen manga da boğulacak durumdayım.
Yaoi ve Shounen-ai okumaktan cehenneme VIP biletle gidecek olsam da ⭐ vazgeçmediğim de doğrudur.

Genel olarak erkekler ile büyüdüğümden -ilk okula başlayıncaya kadar cinsiyeti dişi olan en yakın yaşıtım annemdi T^T- pek utanma duygusuna sahip değilim neyse ki ağzı bozuk biri de değilim küfür etmeyi sevmen ama edenleri yadırgamamda ❤

Her türlü hayvanı severim böcekler sürüngenler her zaman ilgimi çekmiştir -arılardan uzağım sağ olsun 6 kere sokulunca bir daha ki ne zehirlenebileceğimden -

Araştırmayı bayılırım sonunda hep asıl konudan sapıp kendimi başka yerlerde bulsam da. °~° Anneme göre hayatım boyunca işime yaramayacak gereksiz bilgilere sahibim mutsuz muyum? hayır!

Çabuk ısınan ve kolay konuşulan bir yapıya sahibim Yaşıtlarıma göre bazen olgun bazen çocuksu bir tipim. Japoncayı severim. ki müzik arşivimde de çoğunluk olmayı başarmış halde, Pek müzik zevkimin de olduğu söylenemez daha çok kulağına hoş geleni dinleyenlerdenim.

Kremalı tatlıları severim şerbetliler ile pek aram yoktur -evet baklava yemiyorum - en sevdiğim yiyecek Domatestir. Cinayet ve Detektiflik romanlarına bayılırım ve sütlü çaya :3

işte bunları okuyup Beni tanıdığın için Arigatou (Teşekkürler)~~
  • JoinedAugust 29, 2013Last Message
Shinka_Moon Shinka_Moon Jul 30, 2017 02:19AM
Ayy çıldırıyorum mal bu çocuk ölümüne friendzone diye tutturuyor kafayı yicem
View all Conversations

Stories by Evrim Onay
İminonai Kotoba 意味のない言葉 (Akashi /OC) by Shinka_Moon
İminonai Kotoba 意味のない言葉 (Akashi /O...
Başlık: Anlamsız kelimeler~ *-*işteee yeni bir hikaye size benden severmisimiz bilmem ama ben yazarken çok eğ...
ranking #389 in sadist See all rankings
Senin (için) Özel Olmak ? by Shinka_Moon
Senin (için) Özel Olmak ?
Lisanna Wonsilya sadece duvarların ardında kalmaktan bıkmıştı. Kendini birazcıkta olsa özgür hissetmek için...
ranking #23 in zombies See all rankings
«Yarı (melek) Yarı(İblis) » by Shinka_Moon
«Yarı (melek) Yarı(İblis) »
Bir yanda melekler bir yanda iblisler ve bu ırkları yöneten Safkan melezler ,her iki ırktan da güçlüler ama ö...
ranking #88 in şu See all rankings
2 Reading Lists