SeherAkyldz

Hesabı ortak kullanacaksın diye kitabı silersin o iki gün sora seni siler bu iş böleymiş hacı nabalm

EbrarYldz6161

@ SeherAkyldz 
Reply

MuratEmreErol

Bana bir şans verip, edebi kısa yazılarımı azıcıkta olsa okumayı bana lütuf eder misiniz? Güzel olduklarını düşünmesem ricada bulunmazdım.
     
     Bir kuple, bir ikram:
     Bazen yağar yağmurlar, ıslanır sokaklar ve sahile çarpar dalgalar. Griye boyanmış bulutlar, aşıkları çağırır. Onlardır dertdaş, onlardır sevenin, halini anlayan.
     
     Rahatsızlığımı mazur görürsünüz umarım.
     
     https://my.w.tt/uVDCmXtJT8
     

SeherAkyldz

Şu sinirden ağlayışlarım bitirdi beni bitirdi ya

SeherAkyldz

@Akselbey anlamıyolarki vuramadığım için ağladığımı
Reply

SeherAkyldz

@Akselbey millet üzülüyom da ağlıyom zannediyo
Reply

Akselbey

Niçin ` ~ 
Reply

SeherAkyldz

Biz GS' liyiz manitamıza bile kırmızı sarı kalp atarız nokta.

SeherAkyldz

@keyasena23 ♥️♥️♥️♥️+
Reply

Hayrunnisa_Mutlu23

@SeherAkyldz Oooooooo tutum seni kız ❤ 
Reply

SeherAkyldz

" merhaba... Ben kapitalizm! Küçük kızlarınızı Barbie bebeklerle büyüttüm,"bu gün sizden estetik operasyonu için para istiyorlar" diye neden şaşırıyorsunuz! Çıkarım uğruna kocaman birmoda endüstrisi yarattım! İstediğimi de elde ettim.17 yaşındaki kızlarımızın çoğu dış görünüşlerinden rahatsız. Ben kapitalizm! Bir kadının bir moda dergisini 15 dk karıştırması kendi vücudunu beyenmemesine yetiyor!Ben kapitalizm ve benim yüzümdenortalık miras kavgaları yüzünden ortalık kanlı bıçaklı olmuş akrabalarla dolu. Her yıl 20 milyon çocuk açlıktan ölürken siz bir koşu bandının üstünde fazla yağlarınızı eritmek için ter döküyosunuz! Ben kapitalizm ve benim yüzümden dünyada 600 milyon obez ve 1,4 milyar aç insan var! Ben kapitalizm ve Uzak Doğu'da 6-12 yaş arasıkızlar 200 dolar gibi komik bi paralarla sex kölesi olarak satılıyorlar ! Ben kapitalizm ve 15 yaşındaki bir çocuğun İPed alabilmek için böbreğini sattını duyduğumda zevten dört köşe oldum! Ben kapitalizm ve Afrka kıtasında her sene 8,5 milyar dolar değerinde pırlanta çıkarılıyor, kıtanın açlık sorununu çözmek için yetecek miktar... Ben kapitalizm ve sizin hayatlarına özendiniz HOLLYWOOD yıldızlarının % 64 ' ü kokain bağımlısı! Ben kapitalizm ve yılda 20 milyon çocuk ölürken siz bir tişörtü haftada iki kez giymeye utanıyorsunuz ! ben kapitalizm ve yine başrdım! Bütün kadınların dolapları tıka basa dolu olduğu halde giyecek hiçbir şey olmadığına inandırdım! Eğer Amerikalıların %85'i eğer ekonomik durumlarını iyileştirebilecekse faşist bir hükümeti seçebileceklerini söylüyor. İşte bu kapitalizm'in gücü! Amy Winehouse gibi bağımlılara acırken ,hepinizin birer bağımlı olduğunu unutması ne kadar komik! ZAVALLI TÜKETİM BAĞIMLILARI..."