Sarenka06

Przepraszam za tak długą nieobecność.
     	Postaram się w sobotę dodać rozdział.

MlodaWampirzyca

Opowiem wam historię nastolatki Amelii Clarke uprowadzonej przez Alexandra Williams. Dziewczyna znalazła się o nieodpowiedniej porze i w nieodpowiednim miejscu.
     Jak potoczą się jej losy? 
     Czy Alexander będzie panował nad pragnieniem jej krwi?
     Wszystko dowiecie się o dalszych losach czytając opowiadanie .
      
     Dziękuję za uwagę i zapraszam oraz przepraszam za reklamę .
     
     https://www.wattpad.com/story/265785337?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=Wampirzyca01&wp_originator=C71dfIOWGIeMqog5ZaGXcQpzLPF1KmHVr6wBss49zGSlXb5cIWgKj61lo9xGR680hI8ocE05caMp1nb3FGTuHv8jNORegSSF4d50kKTL1QL0Y%2Fkaqh18wdp7cjIY7fpW

sZLachTa_

Hejka właśnie zaczęłam czytać twój tłumacz charlotte i mam pytanie czy jest kontynuowany??? Dzięki za tlumaczenie❤️

Sarenka06

@ sZLachTa_ Tak nadal jest kontynuowany , w opisie na moim profilu jest też napisane kiedy dodaję rozdziały ❤️
Reply

NoireAstre

Jeśli szukasz powieści fantasy osadzonej w XIX wieku, to serdecznie zapraszam do siebie. Wartka akcja, nieszablonowe postacie, zwroty akcji, a to wszystko osadzone między trójkątem miłosnym. Elektryzująca historia namiętności, walki o życie i poszukiwaniu prawdy.
     Ellen Rose w ciągu sekundy zaczyna całkiem nowe życie i zostaje wplątana w walkę pomiędzy gatunkami, o których istnieniu nie miała pojęcia. Dusząca atmosfera tajemniczości, strachu i budzących się uczuć między dwoma najlepszymi przyjaciółmi Nicholasem i Gabrielem, a Ellen Rose. Sprawdź jak potoczy się ich historia i kto stanie między nimi. 

_Eriko_123

Serenka06 mam pytanie. Czy publikujesz tłumaczenie kiedy masz czas? Czy może nie wiem na przykład co sobotę?

Sarenka06

 ❤️
Reply

_Eriko_123

Uwielbiam twoje tłumaczenie. Dziękuję że znajdujesz czas aby ją tłumaczyć
Reply

Sarenka06

@ _Eriko_123 Raczej gdy mam czas, właśnie teraz przysiadłam do tłumaczenia więc dzisiaj wstawię rozdział 
Reply

HelenaCarthiga

Witaj
     Jeśli lubisz historie fantasy, pełne mitycznych istot to serdecznie zapraszam na moje opowiadanie. Dopiero od tego miesiąca powróciłam do publikowania tutaj po prawie dwóch latach przerwy, także będzie mi bardzo miło jeśli dasz znać, co myślisz o moim opowiadaniu. 
     Opis: 
     Inness - najmłodsza córka władcy podwodnego świata za niecałe dwa dni osiągnie wiek pełnoletni. Tego samego dnia ma zostać żoną szanowanego księcia południowych mórz Casiopelios - Oriosa. Księżniczka nie ma jednak pojęcia, że jej ciotka odzyskała wolność i pragnie zemścić się na swoim bracie. Syrena będzie musiała się nauczyć, że czasem to, czego pragniemy, nie zawsze się spełnia.
     https://my.w.tt/S8RGpCq003