A single mom who is determined to start right from the bottom, taking care of her precious family..... Her little prince 👑
  • now-here
  • JoinedMay 24, 2019


Last Message
Mirror_Mirror26 Mirror_Mirror26 3 hours ago
Rregjistrimet per ambassadore te wattpad jane hapur.. mund te rregjistroheni duke plotësuar formularin. Lexoni udhëzuesin per rregjistrimet. https://my.w.tt/6rTk58Myu5
View all Conversations

Stories by ♣M♣
Le te behet Drite.  by Mirror_Mirror26
Le te behet Drite.
Ka shume raste kur errësira mbulon me petkun e vetë nje njeri. Ne caste deshperimi, brishtesie, pafajshmerie...
ranking #95 in germany See all rankings
SEKRETE by Mirror_Mirror26
SEKRETE
E verteta do te jete gjithmonë ndryshe, per sa kohe te kete SEKRETE. Njihuni me Aleks , Sahara dhe Sekretet...
ranking #5 in aleks See all rankings
SEKRETE 2 by Mirror_Mirror26
SEKRETE 2
.....-Cili eshte kuptimi i fjalës SEKRETE ? Kish pyetur duke pare fytyren e atij djalli te shformuar krejtësi...
ranking #105 in desperate See all rankings
3 Reading Lists