MeziradkyCZSK

Ahoj všichni!
     	
     	Přihlášky do soutěže Rewind The Classics se budou uzavírat dneska o půlnoci. Pokud se chcete zapojit, máte stále ještě možnost. 
     	Více informací a přihlašovací formulář najdete zde: https://www.wattpad.com/story/233093978-rewind-the-classics
     	
     	Těšíme se na vaše příběhy!

MeziradkyCZSK

Pozor! Pozor!
     
     Na vědomí se dává, že ubíhají poslední dny naší magické soutěže Rewind The Classics. Klasické příběhy se pomalu blíží ke konci své magické cesty napříč dvaceti profily. Ještě ale máte šanci je stihnout! Vezměte si pod ruku klasický příběh a za pomoci své kreativity ho převyprávějte - a pokud jste tak už učinili, tak ho nezapomeňte přihlásit! 
     
     Poučte se z chyb pozdě chodícího Bílého Králíka a přihlaste se, dokud je čas! Fantazii se meze nekladou – čím šílenější příběh, tím lepší. 
     
     https://www.wattpad.com/story/233093978-rewind-the-classics
     
     Tak si pospěšte, ať to do konce měsíce stihnete!

MeziradkyCZSK

Naši úžasní a talentovaní uživatelé Wattpadu!
     
     Klasické příběhy se připravují na magickou cestu napříč dvaceti profily. Přidáte se k nim? Vezměte si pod ruku klasický příběh a za pomoci své kreativity ho převyprávějte - čím nečekanější váš příběh bude, tím lepší! Fantazii se meze nekladou, s radostí přivítáme i ty nejšílenější kombinace, jaké vás jen napadnou! 
     
     Vskutku zajímavé, nemyslíte? Pokud se vám nad hlavou právě rozzářila žárovička s nápadem, tak prosím zavítejte k naší soutěži Rewind The Classics. Pro více informací klikněte sem: https://www.wattpad.com/story/233093978-rewind-the-classics 
     
     Nezapomeňte si ale na tuto dobrodružnou cestu zabalit potřebné věci – svá slova, svou představivost a humor!

MeziradkyCZSK

Po vzoru Wattpadu a jeho projektu #ReadTogether jsme pro vás i my připravili seznam příběhů, které si můžete vychutnat, zatímco zůstáváte doma, čímž chráníte své přátele. ❤ 
     
     Příběhy, které jsme pro vás pro tuto příležitost vybrali, najdete v tomto seznamu: https://www.wattpad.com/list/879005401-mezi-nebem-a-stedozem-fantasyparanormalsci-fi 
     
     Celou zprávu o aktuální situaci, kterou si pro vás přichystal Wattpad osobně, si můžete přečíst na profilu @AmbassadorsCZSK - https://www.wattpad.com/856354293-novinky-z-wattpadu-fakta-fikce

MeziradkyCZSK

Ahoj!
     
     Všechny vás ještě jednou srdečně vítáme na našem profilu. Doufáme, že se vám tady u nás líbí a budete se sem často vracet. 
     
     Chtěli bychom vám připomenout, že naše přihlášky do seznamů příběhů jsou neustále otevřené. Pokud tedy chcete přihlásit váš příběh nebo příběh vašeho kamaráda, tak neváhejte! Přečtěte si našeho Průvodce a vyplňte formulář, který můžete najít na našem profilu. 
     
     Těšíme se na příběhy, které nám zašlete. :)