LeylaNergis3

Merhaba, Ben Leyla
          	Arkadaşımın beni haberdar etmesiyle öğrenmiş olduğum ve ismim kullanılarak açılmış olan leylanqwr ve leylanqwrr hesaplarının ve ismim kullanılarak açılacak olan hesapların tamamı sahtedir. Kitaplarımı silerek ve okurlarımla vedalaşarak ayrılmış olduğum bu platforma, maalesef emek ve isim hırsızlığı yapan sahtekarlar tarafından kandırılmanıza gönlüm razı olmadığı için bu gece yeni bir hesap açarak döndüm. Üzülerek bildiriyorum ki kitaplarımı yeniden yayınlama kararı içinde değilim ve olmayı düşünmüyorum. Fakat bu, bazı sahtekar emek hırsızlarına meydanı bırakacağım anlamına gelmesin. Sizlerden ricam bu hesapları takibi bırakmanız. Ben de dahil olmak üzere isim mahlamı taşıyan kimseyi takip etmemeniz. Onun için ve Yağmurdan Sonra taklitleri hiçbir hesapta yayınlanmayacak. Bu konuda hukuki olarak her türlü yaptırımla mücadele etmeye hazırım. Sizlerin böyle bir kandırmacayla karşı karşıya kalmanıza çok çok üzgünüm. Gönülden kurduğumuz bağın hatrına dönmeyi hiç düşünmediğim bu platforma bu açıklamayı yapmak üzere döndüm. Gerekli yerlere yaymanızı ve bu hesapları isim ve telif çalma sebebiyle şikayet etmenizi rica ediyorum. 

emirakenan

Lütfen kitapları yayınla tekrar o kadar ihtiyacım var ki 
Reply

lelelelelxd

Senelerdir Wattpad kullanıyorum ve çok az yazar gerçekten okunulabilecek kitaplar yazdı. Senin kitaplarında bunlardan birkaç tanesiydi. Kitaplarını tekrar okumak istiyorum. İlk çıktıkları günden beri takip ettiğim kitapları dönüp dönüp tekrar okurdum. Bugün tekrar aklıma geldin ve okumak istedim ancak böyle bir saygısızlığı yaşayacağını düşünmemiştim. Umarım bu durumu düzeltir ve kitaplarına kavuşuruz. Çok fazla kişi seni özledi ve lütfen sende kitaplarında dönersin.

Bra7844

Senelerdir belki geri yüklersin diye bekliyorum bizede haksızlık yaptığınızın farkında mısınız sizin tercihiniz saygı duymak istiyorum ama gerçekten kitaplarınızı çok seven hala unutmayan bir kitle var  bunun hiç kıymeti hâtırı yok sizin için. Onun için burada okuduğum ikinci kitaptı bende bıraktığı hisleri unutmam mümkün değil.Kenan gibi temiz seven başka watpaad erkeği yok