Helloo 
Klikoni librin Cartel ne acc timin te vjeter .
E gjeni following aty poshte .
Mos harroni .
اسمي ملاك
الإيجابية
أنا مميز بطريقتي الخاصة
أنا أؤمن بالحب لأنني واقع في الحب.
Ata qe m kane ndjekur nga fillimi ky esht Watt im i dyte .
❌Welcome to my account
☝️Go up there and FOLLOW
👇Check down there for my books .
💥Mund te lexosh,votosh apo komentosh .
🥶Nuk lejohet kopjimi i librit pa te drejtat e autorit (une)
🥶Cdo liber eshte krijimi im dhe mbaj pergjegjesi per te ashtu sic ne rast qe kopjohet a 'personalizohet' .
أنا لا أحب الناس المزيفة
.
.
.
Lots of love people
  • Hannover
  • JoinedSeptember 11, 2019


Last Message
KatiaKata01 KatiaKata01 Dec 31, 2020 07:24PM
Hey Gezuar Vitin e Ri .Gjithashtu nje lajmerim ,Cartel tashme eshte liber me TE DREJTA AUTORI ,per cdo vjedhje qe mund ti behet librit njihet si krim dhe denohet me ligj .Paralajmerim per cdo kend...
View all Conversations

Stories by KatiaKata01
KILIG by KatiaKata01
KILIG
Je kurioz ? Deshiron te humbasesh ne nje bote tjeter ? Deshiron te rrish me ore duke lexuar ? Kerkon nje libe...
ranking #2 in kilig See all rankings
WIMM by KatiaKata01
WIMM
Word's Inside My Mind
1 Reading List