Hej, jeśli masz problem lub potrzebujesz się wygadać to pisz śmiało. Oczywiście nie zmuszam, ale sama dużo przeszłam i możliwe, że Cię zrozumiem. Wysłucham Cię od początku do końca i ewentualnie pomogę. Chcę żebyś wiedział/ wiedziała, że możesz na mnie liczyć i zawsze pisać. Każdy przecież zasługuje na szczęście, prawda? Pragnę uśmiechów innych osób.
A teraz coś o mnie. Jestem wolontariuszką, uwielbiam pomagać i widzieć te szczere uśmiechy. Niestety ludzie wykorzystują dobre serce i naiwność..
Książki, wiersze, cytaty, muzyka to moje życie. Czytanie to sposób na oderwanie się od rzeczywistości, zamykam się i nie widzę, co się wokół mnie dzieje. Cytaty? Są takie prawdziwe i opisują moje życie.
Muzyka? No cóż, ją trzeba zrozumieć. Teksty są przeważnie z przekazem i często doprowadzają do łez. A no i jeszcze rysuję, teraz już trochę mniej, aczkolwiek nadal się rozwijam.
Dużo osób mnie zraniło, zdążyłam się do tego przyzwyczaić. Jednak teraz wiem, że nie wolno się poddawać!❤ Trzeba po prostu żyć dalej, a to, co było kiedyś kształtuje nas, dlatego nie należy tego zamykać. Trzeba zaakceptować i robić swoje. Mówię to ja, ciągle upadam i próbuję, lecz momentami mam dość...ból i smutek często powraca..
Wiecie co mi pomaga?
Pisanie, tak właśnie pisanie. Jest to coś, co kocham i to między innymi mnie leczy.
Mam nadzieję, że bardzo Cię nie znudziłam.

Dziękuje za uwagę☺

I pamiętaj, że możesz na mnie liczyć.
  • JoinedJune 25, 2018


Last Message
Kakrusek Kakrusek May 24, 2023 08:57PM
Nie ma mnie tu juz tak często jak byłam...Nie wiem czemu, być może dlatego, że się pogubiłam. Ale wracam. Z Wami mi lepiej. Dziś temat myśli automatycznych, które się zjawiają i ciężko je uciszyć...
View all Conversations

Stories by Victoria(Siewie)
Może kiedyś by Kakrusek
Może kiedyś
,,Może kiedyś" to już kolejny tomik poetycki❤ Zbiór wierszy, które jak zwykle są przepełnione emocjami...
ranking #5 in chwila See all rankings
Daj nam jedną noc  by Kakrusek
Daj nam jedną noc
Ona pragnęła odzyskać serce By było płomienne... 🔥
ranking #94 in noc See all rankings
Listy Wspomnień by Kakrusek
Listy Wspomnień
Wspomnień nikt nie może odebrać... Przeczytaj list.. Może któryś jest ode mnie dla Ciebie.. Jeśli jesteś wspo...
ranking #46 in teraźniejszość See all rankings
7 Reading Lists