-o ma ke harru soben ndezur me duket ma ke pjekur shume trurin!-nejse e kalojme kete pjese😂😌

#Albanian girl🏆

Dhe pse thone mos te te pelqeje vetja bla bla bla,une jam perfekte njerez e adhuroj veten time,sepse keshtu me krijoi zoti😎.

(p.s,jam pak djall e di😈)

°Jam shume nevlike😈😆

•I wanna a pouty face when I'm like a baby😆👼

Adhuroj kur mikja ime e dashur me quan Nutella ime dhe pse nuk i ha embelsirat,ndersa une e quaj mah Coko🍫,pff e di reciproke kjo gje.😏

'mê káp 5-minûtshi shümē herë né dītë😆

•my hoby?(ja te shohim njehere se cdo te them).
~te rrepoj gjithe diten,teper argetuese😉.
~te bej te kunderten e asaj qe thuhet😈.

≤Do u like Margot Robbie?Well I do.When she's Harley Quinn I love her😍😆≥

•fobi im?(jo nuk kam)
-thjesht ju rekomandoj te qendroni te forte para cdo gjeje dhe te mos i frikesoheni askujt(pervec mamit qe te vjen me lug druri ndonjehere😂).

•Billie Eilish is my fav singer😈

®me pelqen te bej sikur nuk kuptoj kur ne fakt kuptoj shume mire(kete e bej per ti acaruar njerezit dhe pse nuk e mendoj qe mund te me hedhin nga ndonje kat i larte😂)

•I love Avani Gregg🥰bae!😍

✓Ata qe mendojne se mund te me mundin,oha vazhdoni enderroni😏😇(pff amatora).

Mbani mend dicka •shkolla asnjehere nuk e meson jeten•😈

>Je mendjemadh/e=larg meje!
>Ke per te shitur mendje ose pordh.=s'ti blej se s'po di ku me cu t'mijat.
&nese je mendjemadh/e mos mba nje shok si vetja,sepse sic e dime dy pole te njejta nuk terhiqen keshtu qe me besoni do keni shume probleme .Aq shume pordh do i shisnit njeri-tjetrit saqe do futeshit ne depresion,sepse kur tju mbaronin do cmendenit duke menduar ku do gjeni te tjera per ti shitur rivalit.👼

(i shkruaj gjerat si tme vijne per mbare,pra nuk kane nje rregull te caktuar dhe jam shume e drejteperdrejte.😂)

~Diablo is mah bf😈

®dhe ne fund mbetem icy girl❄ dhe Hellbanianz😈

fenkju qe shfrytezuat pak kohe per te lexuar "idiotesirat"e mia😚
  • •te profesoresha e DON XHONIT(Albania)
  • JoinedDecember 24, 2018


Last Message
JUST_KIMM JUST_KIMM Jul 22, 2020 08:07AM
Lexuesit e historis sime,"zhvishu eshte ne unpublish" xp
View all Conversations

1 Reading List