NOT1: İddiaya girdim lutfen takip edin..NOT2:Beni takip edeni bende takip ederim. Hikayemi begenenin hikayesini beğenirim..NOT3:Takip edeni oldurmuyoruz.NOT4:Mesaj atanı da dövmüyoz..Mesaj atın..NOT5:Hikayemi okumasanız bile oy verin lütfen..O bana yeter.. NOT6:Sevgilim var yavsama..NOT7:Yabancılarla konuşmayı çok seviyorum..Hoşuma gidiyo ıngilizce konuşmak ondan..NOT8: Mal mal espiriler yapın gülelim sjsjsj
NOT9: Sapık sapık şeyler yazmayın..NOT10:Bunları okudugun için çok teşekkürler ^-^Aslen Makedonyaliyim.
13 yaşındayım. İzmitte yaşıyorum. Kova burcuyum. Deli dolu biriyim. 29 Ocak 2003 te doğdum. Hayatımda ilk defa kitap yazdım. Numaram.. Tabiki de numaramı vermem. Ama belki knk felan olursak veririm. Evliya Çelebi Imam Hatip Ortaokuluna gidiyorum. Resim çizmek ilgi alanım. Daha ne diyim .Merak ettiginiz birşeyler varsa mesaj atın. .Cevaplarım.

Bu arada salak değilim önce takip edip sonra ben takip edince takibi bırakanlar var öyle olanları umursamiyorum..Ayrıca rica etseniz zaten siz takip etmeseniz bile ben takip ederim..

@61_Hayrunnisa_41 :Dosttan öte..Ama bazen gıcığın teki olabiliyor..Hayrunnisa malı burdan sana selamlar..Sjsjsjsj .Ayrıca bu malla iddiaya girdim. Onu takip etmeyin..


Bu arada tanisabilirmiyiz yazmayın direk konuya girin..Öpücük ve kalp yollamayin...Bana küçüksün demeyin..Minnoş minik şey ablacim abicim diye sözcükler kullanmayın..

>●<Karakterin kadar konuş dediğimde ömür boyu susacak insanlar tanıyorum.

>●< Hani senin varlığın "fifi" yokluğunda "tın" ya
Benim varlığım "olay"
yoklugumda "koyar"

>●< Benim kimseye şekil koyduğum yok ama benim seklim birilerine koyuyorsa sıkıntı yok.

>●<Karaktersizlik bir sanatsa sen harika bir tablosun.

>●<Kelebek seni görse; bu karaktersiz 100 sene yaşamış ben neden bir günde ölüyorum diye isyan eder.

>●< Arkamdan oynadığınız oyunları görmüyor değilim..Sadece buna izin veriyorum..Malûm çocukların beyin gelişimi için oyuna ihtiyaçları vardır.
  • Hayaller Dünyası
  • JoinedFebruary 24, 2016Last Message
Hmeyraabanolu Hmeyraabanolu Jun 15, 2016 04:33PM
 Kimine gulüşüm kimine gidişim Sana hangisi koydu bebisim ??
View all Conversations

1 Reading List