HayalPerest2407

Tehlikeli Dans yeniden yayında!

Kardelenulsy

Şu an gerçekten inanamıyorum. Tehlikeli Dans adlı kitabını çookk uzun zamandır arıyordum. Kütüphanemde nerdeyse 800 tane kitap var ve ben senin kitabımı bulabilmek için hepsini tek tek gezdim. Ismi yazınca çıkmadı bende isim değiştirmişsindir diye düşündüm ve 800 kitabı araştırdım. Saatlerce! Sonra dedim bir Google bakim ordan bulurum belki. Ateş Paksoy ismini okuduyumda çılgına döndüm ve o kadar çok sevindim ki. Sonra seni buldum ve o kadar sevindim ki çünkü kştabını daha taa Wattpad'e ilk kayıt olduğum zamanlar okumuştum başka bir hesabımda. O zamanlar ismi Ateş ve Su idi düşün. Sonra bir baktım kitap yok. Bırakmışsın! O kadar üzüldüm ki anlatamam. Hiç mi şans yok o kitap için. Benim gibi düşünün yüzlerce hatta binlerce okur vardır. Lütfen bir düşün! Olumsuz etkiymiş? Pardon? Bunu okuyucular mı söyledi sana. Biz Su'nun iki gün sobra Ateş'i affetiğini görmedik, aksine ne durumda olursa olsun abisini koruyan ve başını eğmeyem çok naif ve güzel bir kadını okuduk. Lütfen bunu bir düşün! Lütfen!

Kardelenulsy

Onca emeğini heba etme. Düzenlemeni gerektiricek bir durum da yok. 
Reply

HayalPerest2407

Tehlikeli Dans tekrar yayında. (=

HayalPerest2407

@Lavinia1295 ♥♡ ♥♡ ♥♡
Reply

HayalPerest2407

@ipekoza ♥♡♥♡♥♡♥♡
Reply

ipekoza

@ HayalPerest2407 eski okuyucularındanım. Nasıl mutlu oldum bilemezsin ♥♡
Reply

Lavinia1295

Ben Tehlikeli Dans'a bayıldım. Kesinlikle muhteşemdi her ne kadar sonu iyi olmasa da kitaba yeniden başlamak istiyorum ama bölümleri kaldırmışsın. Neden kaldırdın? Ve geri yüklemeyi düşünüyor musun? 

HayalPerest2407

@ Lavinia1295 Olumsuz örnek oluşturan davranışlar sergilediği için kaldırmıştım. Ama yeniden düzenlenmiş halini tekrar yayınlarım belki.. Ama pek yakın görünmüyor. Hikayeyi beğenmene çok sevindim 
Reply

HayalPerest2407

Tehlikeli Dans, olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar sergilediği için kaldırılmıştır.

HayalPerest2407

@cigdemugur Hayır. Dediğim gibi okuyanları olumsuz etkileyeceği için kaldırdım.
Reply

__okuyan94__

@ HayalPerest2407 ohaaa şikayet mi oldu
Reply

daisyylara

     Çok güzel yazıyorsunuz, betimleme mi dersin harikasınız. Ama kitapta kızı dövmesi etmesi, resmen kadınlari gurursuz, çaresiz yerine koydunuz. Bence kadınları aşağıya çeken kitaplar değil, yükseltecek kitaplar yazın. 

HayalPerest2407

@ daisyylara Çok önceden yazdığım bir kurgu olduğu için ve o zamanların rehavetine, popülaritesine kapıldığım için böyle bir kurgu çıktı ortaya. Elbette kadınlarımız omuzlarda taşınacak yüce varlıklarımız. Dokunduğu her şeyi güzelleştiren yüce gönüllü kadınlarımız.. ❤ ❤ Ne yazık ki kurguyu değiştirmek istesem de vaktim olmadığı için yapamıyorum. Düşüncelerin, görüşlerin için teşekkür ederim. ❤ ❤ 
Reply