" Dashuria lind ne zemer dhe jeton ne tru "
  • JoinedOctober 2, 2019


Last Message
Eymali_H Eymali_H Mar 31, 2021 08:06PM
A e di ! Shpesh lodhemi ,, lodhemi duke dashur vec ne pa marr dashuri ne kembim , lodhemi duke pritur , lodhemi duke shpresuar ,, . E di shpesht lodhemi duke jetuar ! A ju ndodh edhe jyve ?..Her mb...
View all Conversations

Stories by Malia Hale
The Revenge  by Eymali_H
The Revenge
"Te pafajshmit nuk denohen " " Epo un i denoj doktorresh " " Sepse je egoist "...
ranking #1 in tears See all rankings
Con Te .! by Eymali_H
Con Te .!
Ai humbi ate ..Te vetmen femer te jetes se tij . Ai humbi engjellin e tij . A do mundet serisht te dashuroj...
ranking #2 in broken See all rankings
1 Reading List