Dortmund'44 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
  • Maqellarë
  • JoinedJanuary 6, 2018Last Message
EnniJetti EnniJetti Oct 05, 2018 10:52AM
Hei si jeni? Doja tju thoja qe ne oren 13:20 diten e sotme do te fshi librin tim "Copez Jete" Ndoshta ka nga ato qe po e lexojne dhe e ndjeva te arsyeshme tju njoftoja . Faleminderit
View all Conversations

Stories by Laz Kizi
Drit e Terr by EnniJetti
Drit e Terr
"Une jam Bledi , u rita ne nje nga jetimoret e Tiranes . Jeta me perballi me veshtiresi te medha duke me...
ranking #305 in shqip See all rankings
Përtej Kufirit by EnniJetti
Përtej Kufirit
Tonin Bobaj
ranking #21 in pasion See all rankings
Femer by EnniJetti
Femer
Ajo ishte vajza me rebele e fshatit . Ishte objekt bisede per te gjith grate e lagjes . Ishte vajza me e buku...
ranking #235 in drame See all rankings
1 Reading List