Witajcie na tym jakże zapomnianym i dalekim profilu, będzie mi niezwykle miło gościć was, bla, bla, bla Bullshit. Jeśli serio myślicie, że będę was zachęcał byście zostali, to się mylicie, mam gdzieś ile osób będzie czytać moje książki, bo wole tworzyć to co chce a nie biec za trendami tylko po to by zdobyć choć odrobine gwiazdek za prace, które w większości są kopią innych. Może i tak już jest na wattpadzie, ale u mnie nie będzie, będę tworzył co chce i to na co mam ochotę, wole tworzyć to co mnie ciekawi, by pokazać to innym, niż robić to co modne by dwunastolatki były zadowolone.


Napewno pojawi się tu coś z takich Fandomów jak:
•League od Legends
•Legends of Runnetera
•Wiedźmin
•Overwatch
Może i pojawi się coś z:
• Star wars
•Lord of the rings
•Hobbit
Lub też jakaś tam książeczka z Ryżo bajeczek

Przygotujcie się też na pierdolenie o problemach społeczny, ale je będę prowadził w kulturalny sposób, tak jak się to powinno robić, podobnie jak dyskutowanie o polityce, ale większość Polaków tego nie rozumie.Naczelny pisarz trójcy świętej, u niego będą pojawiać się opowiadania na różne tematy, około 15 kwietnia 2k20 pojawi książka o tematyce post Apo.
@GhostScrivener


Jebany skurw... co? Kto to powiedział? A tak serio to założyciel trójcy świętej, ma też fanowski discord wojny idei nad którym pracuje od dłuższego czasu. Fanatyk wiedźmina i wszystkiego co złe, jeśli chcecie porozmawiać o historii, bądź o antagonistach z filmów, komiksów i gier to zgłoście się do niego.
@Antyprotagonist


I na samym końcu ja, Ostatni członek świętej trójcy, można powiedzieć, że jesteśmy jej współzałożycielem. Fan lol'a ,overwatch i wiedźmina, bardzo chętnie podyskutuje na ich temat, a w szczególności na temat loru.
  • Noxus Prime
  • JoinedApril 4, 2019


Last Message
Dodzer Dodzer Aug 08, 2020 01:24PM
Jakby tu zacząć, a już wiem, najpierw tłumacząc moje zniknięcie. Głównie było ono spowodowane brakiem czasu i sił na prowadzenie książki. Drugim było zrobienie sobie wakacji gdy już miałem czas woln...
View all Conversations

Stories by General Swain
Taktyczny poradnik supporta  by Dodzer
Taktyczny poradnik supporta
Czyli jak (nie)grać w League of legends. W poradniku skupie się głównie na roli supporta i junglera, jestem m...
ranking #20 in janna See all rankings
Darmowe Shipy z League pf Legends  by Dodzer
Darmowe Shipy z League pf Legends
Ocenianie shipów z Ligi legend, naprawdę nie ma co sir rozpisywać
ranking #8 in evelyn See all rankings